E-Tab 4 Wipe Data/Factory Reset Tableti Sıfırlamıyor

Mirbey

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Van
E-Tab 4 tabletimde ayarları bir yolla yanlışlıkla sildim, sonra ROM Toolbox Pro ile ayarları tekrar kurup kapattım. Tableti açtım, ekran siyah, hiçbir şey yok. System Recovery Mod'a girip Wipe Data/Factory Reset yapıyorum, siliniyor yazısından 5 dakika sonra kendi açılıyor ama aynı. Başka tablette de denedim olmuyor. Nasıl format atabilirim tablete?

Çözüm:
Arkadaşlar, tablette recovery mod'a girdikten sonra Wipe Data Factory Reset'i seçtikten hemen sonra ses açma tusuna süreli basıp bırakın, tâki tekrar recovery mod ekranı gelene kadar. Sonra da restart deyip tekrar başlatın.

Son düzenleyen: Moderatör:

B

Bekir Öztürk

Ziyaretçi
Okulundaki yetkili kişiye teslim etmen daha doğru olur.

Tolgahan

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Antalya,Manavgat
Geçmiş olsun kardeşim, durmadan bu işlemi gerçekleştir. 4-5 kere, olmadı 6 kere ama mutlaka sıfırlanacaktır. Bende de aynısı olmuştu. Kesin sıfırlar tableti ama sorununa çare olur mu orasını bilmiyorum.

B

Bekir Öztürk

Ziyaretçi
Tableti sıfırlamayı biliyorum.

KS
Mirbey

Mirbey

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Van
Arkadaşlar, tablette recovery mod'a girdikten sonra Wipe Data Factory Reset'i seçtikten hemen sonra ses açma tusuna süreli basıp bırakın, tâki tekrar recovery mod ekranı gelene kadar. Sonra da restart deyip tekrar başlatın.

B

Bekir Öztürk

Ziyaretçi
Kardeşim olmuyor öyle. MEB yasaklamış/iptal etmiş.

Tolgahan

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Antalya,Manavgat
B

Bekir Öztürk

Ziyaretçi
Olmuyor. İstediğim kadar (500-600) kere dene olmayacak. Kolay bir şekilde atılıyor. Anlatmam biraz uzun olur buraya yazarsam çok yazım yanlışı olur.

En iyi cevaplar
0
Yer
Kayseri
Yapabiliyorsanız tek çözüm yolu rom atmak gibime geliyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Gerçi rom nasıl atarız şifreyi bile unutmuş bizim tanıdık. Onun tabletine format atmam lazım ama yardımcı olabilecek birisi var mı hocam ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Yukarı