e1.emxdgt.com virüs müdür?

Makaleler
5
Yer
UAE
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem: İ7 11.Nesil / Nvidia GeForce RTX 3060 Ventus 2X 12GB VRAM / 16 GB RAM / 512 GB SSD + 1 TB HDD /
Meslek
Öğrencilik
Arkadaşlar ödev yaparken birden Kaspersky'den uyarı geldi. ''e1.emxdgt.com adresinde güvenli bağlantı oluştururken hata ile karşılaştık" dedi. Ayrıntılarına baktığım zaman tehdit düzeyi ciddi ve "suçlu kişiler tarafından bilgisayarınıza zarar vermek amaçlı bir kötü amaçlı yazılım" diyor, öyle bir şeydi tam hatırlamıyorum. Keşke SS'ini alsaydım.

Arkadaşlar ödev yaparken birden Kaspersky'den uyarı geldi. ''e1.emxdgt.com adresinde güvenli bağlantı oluştururken hata ile karşılaştık" dedi. Ayrıntılarına baktığım zaman tehdit düzeyi ciddi ve "suçlu kişiler tarafından bilgisayarınıza zarar vermek amaçlı bir kötü amaçlı yazılım" diyor, öyle bir şeydi tam hatırlamıyorum. Keşke SS'ini alsaydım.

Kaspersky bulduysa bir bildiği vardır. Kaldırın gitsin.

Artı -6 Eksi
Kaspersky diyorsa zararlıdır. Kaspersky iyi program.

Kaspersky bulduysa bir bildiği vardır. Kaldırın gitsin.

Kaspersky dünyanın en iyi anti virüs programı mı? Ön yargılı olmayın siteyi inceleyelim önce.

1614968671730.png

Site içeriğinde bir Script buna neden oluyor olabilir. Site virüslü mü konusuna gelirsek site virüslü gözükmüyor. Sadece güvenlik protokolleri tam değil. + SSL sertifikası yok.

Belirtilen linke girdim ve farklı bir linke yönlendirdi. Muhtemelen bu yönlendirmeyi yapmasından dolayı Kaspersky alarm verdi. Ayrıca VT sonuçları kötü değil.

VT linki: VirusTotal

Yeni konular

Geri
Yukarı