E2140 sisteme 100 TL yükseltme önerisi

Hocam o biraz şans işi fakat elinizdekini satıp 2 adet bundan alabilirsiniz elinizde ki RAM'lerden bulmak zor olur maalesef.
Şuan kasada Kingston markalı ince 2GB DDR2 RAM var. Elimdeki RAM'ı kimsenin alacağını düşünmüyorum. RAM modelini öğrenebileceğim bir program vs.. var ise modeline bakmak için yükleyebilirim.

Dosya Ekleri

• 20210508_175034.jpg
    20210508_175034.jpg
    9,7 KB · Görüntüleme: 30
Merhaba, casper masaüstü bilgisayar var kuzenimde, E2180 işlemcisi var, sizdeki ddr2 ram ona uyar mı, uyarsa satın almak isterim, gidince bir voktaj değerlerine bakayım da yazayım buraya.

Merhaba, casper masaüstü bilgisayar var kuzenimde, E2180 işlemcisi var, sizdeki ddr2 ram ona uyar mı, uyarsa satın almak isterim, gidince bir voktaj değerlerine bakayım da yazayım buraya.
Kuzeninin bilgisayarındaki RAM DDR kaç? Şuan satmayı düşünmüyorum ama belki.
Bence de o şekilde yapın en mantıklısı o, iyi günler :)
Hocam şimdi birşey soracağım. Yarın yeni işlemci sipariş edeceğim 100TL işlemci + termal macun önerebilirmisiniz? Şuan oyun oynarken arkada hiç bir şey açık olmadığı için 2GB RAM'ın 1.7GB si doluyor. İlla RAM alsam daha iyi olacak diyorsanız değişir.

Kuzeninin bilgisayarındaki RAM DDR kaç? Şuan satmayı düşünmüyorum ama belki.

Hocam şimdi birşey soracağım. Yarın yeni işlemci sipariş edeceğim 100TL işlemci + termal macun önerebilirmisiniz? Şuan oyun oynarken arkada hiç bir şey açık olmadığı için 2GB RAM'ın 1.7GB si doluyor. İlla RAM alsam daha iyi olacak diyorsanız değişir.
2008 üretim bir pc, ayrıntısını bilmiyorum inan. Öğreneceğim

Geri
Yukarı