[E3 2014] Battlefield Hardline Multiplayer oynanış videosu

mevsres

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı oyun işte bir farkı yok, BF4'e sürekli yeni haritalar ekleniyor onu ekleseler aynı olurdu yeni oyuna gerek yoktu. Ama Gameplay için oynanır.

Farklı olmuş ama olmamış bence, BF serisinin ruhuna aykırı. Ülkeler savaşı yerine basit bir hırsız-polis kovalamasına çevirmeleri olmamış beğenmedim maalesef.

Kusura bakmayın o polis arabası yanımızda patlayacak bir ihtimal Killed İn Action yazmayacak, araç üzerimize gelecek ve yine Killed İn Action yazmayacak ve oradan savaşa devam edeceğiz.
Ve ipten kayma sahnesi ben duvara BF4'te duvara çarpıpta Killed İn Action yazmadığını pek hatırlamıyorum.
Multiplayer ilerleyişi elbette bu şekilde akıcı olmayacaktır bir yer halledilmeden koşarak diğer noktaya gidilecektir.
Ben bu videoya kesinlikle inanmadım, Call of Duty bu sefer Battlefield'e bindirir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı