Çözüldü E4500 sisteme görüntü gelmiyor

• Konuyu başlatan Ed1tH
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 734
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ed1tH

Kilopat
Eski bir bilgisayara sahibim. Bilgisayarı temizledikten sonra sürekli bip sesi geliyor ekrana görüntü gelmiyor. İşlemci fanı falan her şey dönüyor ama rahatsız edici bir bip sesi var ve ekrana görüntü gelmiyor. Ne yapmam gerek?

Anakart ga G31M ES2l.
İşlemci sanırsam Intel Core Dual 2'e4500.
RAM Kingston 1 GB DDR2 800 MHz r.

Çözüm

CR2032 standart zaten markadan markaya pek bir fark olmadığı için bir şey önermiyorum. Şu anlık aynı BIOS'u çıkartıp takmayı deneyebilirsiniz elinizde ovalayın biraz belki olur.

Bilgisayarı yarın tamirciye vericeğim RAM değiştirtip anakart a bakmasını ve sisteme ekran kartı takmasını isteyeceğim iyi akşamlar.
Sorun çözüldü bilgisayarcıya götürdüm RAM'i dün çıkartmıştım kasada değildi yani tamirciye verdim RAM'i taktı çalıştı bilgisayar teşekkürler.

BIOS pili bitmiş olabilir eski PC olduğu için onu da değiştiririm önerdiğiniz BIOS pili var mı?

BIOS pili bitmiş olabilir eski PC olduğu için onu da değiştiririm önerdiğiniz BIOS pili var mı?

CR2032 standart zaten markadan markaya pek bir fark olmadığı için bir şey önermiyorum. Şu anlık aynı BIOS'u çıkartıp takmayı deneyebilirsiniz elinizde ovalayın biraz belki olur.

Bilgisayarı yarın tamirciye vericeğim RAM değiştirtip anakart a bakmasını ve sisteme ekran kartı takmasını isteyeceğim iyi akşamlar.
Sorun çözüldü bilgisayarcıya götürdüm RAM'i dün çıkartmıştım kasada değildi yani tamirciye verdim RAM'i taktı çalıştı bilgisayar teşekkürler.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı