E5300 için ekran kartı önerisi

Berqe

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar sizlere bir sorum var. İntel Pentium Dual Core E5300 için yüksek performans alabileceğim bir ekran kartı arıyorum. Çok güçlü olması gerekmiyor CS:GO'yu rahat kasmadan oynasam yeter. Şu an GT210 var ve cidden kasıyor. Fiyatı makul ve darboğaz yapmayan bir ekran kartı istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci takdir edersiniz ki eski bir tane ve sizin de o sisteme takabileceğiniz ekran kartı fazla yüksek olamaz. İsterseniz biraz bütçeyi artırıp yeni bir kasa toplayabilirsiniz.

bir problem olur mu ?

İşlemci takdir edersiniz ki eski bir tane ve sizin de o sisteme takabileceğiniz ekran kartı fazla yüksek olamaz. İsterseniz biraz bütçeyi artırıp yeni bir kasa toplayabilirsiniz.
çok iyi bir ekran kartı aramıyorum sadece CS:GO düşük ayarlarda 60 fps ve üstü versin yeter şuan gt210 kullanıyorum ve cidden berbat, sadece belirli bir sürelik gerek ekran kartı

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı