E5400 ve GT 420 LoL performans sorunu

ahmes21

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımın özellikleri;
  • Çift slot toplamda 4 GB RAM
  • Pentium Dual Core E5400 2.70 GHz
  • Nvidia GT 420 2 GB 128 bit
Sadece oynamak istediğim oyun LoL ama hala oyun içi kasmalar, ani FPS düşüşleri mevcut. Bunun sebebini bilenler lütfen yardımcı olurlarsa sevinirim. Bir de bu PC'nin LoL için uygun olup olmadığını uygun değilse nelerin değiştirilmesi gerektiğini yazarsanız sevinirim. (Ekran kartını 1 hafta önce aldım, hata ettim sanırım.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı, bütçe aralığının en kötülerinden. İade etme seçeneğiniz varsa iade etmenizi tavsiye ederim. Aynı fiyata R7 240 alıp LoL'ü son ayarlarda oynayabilirsiniz. Eğer FPS belirli bölgelerde değil de her şey güzelken durduk yere düşüyorsa işlemcide de problem olabilir ama o işlemcinin bir alt modeliyle ben de oynuyorum aynı oyunu. İşlemci sıcaklığına "CPU-Z" programından bakabilirsiniz ayrıca. Ama öncelik ekran kartındadır.

Ekran kartı, bütçe aralığının en kötülerinden. İade etme seçeneğiniz varsa iade etmenizi tavsiye ederim. Aynı fiyata R7 240 alıp LoL'ü son ayarlarda oynayabilirsiniz. Eğer FPS belirli bölgelerde değil de her şey güzelken durduk yere düşüyorsa işlemcide de problem olabilir ama o işlemcinin bir alt modeliyle ben de oynuyorum aynı oyunu. İşlemci sıcaklığına "CPU-Z" programından bakabilirsiniz ayrıca. Ama öncelik ekran kartındadır.
Aslında değiştirme imkanım var sanki satıcıya mesaj attım eğerki kabul edilirse r7 240 ekran kartını alınca belli edecek şekilde bir performans yakalarım değilmi birde işlemcimi E8400 yapsam ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı