E5450 sistem oyuna girince kapanıyor

makedons123

Centipat
Daha fazla  
RAM
8 GB 4-4 DDR3
SSD veya HDD modeli
Kingstone SSD
Ekran kartı
GeForce GT 1030
Anakart
GIGABYTE G41MT-D3
İşlemci
Intel(R) Xeon(R) CPU E5450
Normal bir şekilde oyun oynarken kapanıyor normal sıcaklıkta olmasına rağmen bu sorunu 1 haftadır alıyorum macun sürdüm ve yeni fan aldım bundan sonra böyle olmaya başladı.

Sıcaklıkların normal olduğuna emin misiniz? MSI Afterburner indirip oyun içindeyken kontrol ettiniz mi?

Sıcaklıkların normal olduğuna emin misiniz? MSI Afterburner indirip oyun içindeyken kontrol ettiniz mi?
evet ekran kartı sıcaklığı 50nin üstüne çıkmıyor oyundayken

Fanı doğru takamamışsındır.
fanı ben takmadım bilgisayarcı taktı.

bilgisayardan pek anlamadığım için ne oldugunu anlayamadım kasanın arkasında kırmızı şekilde 230 yazıyor o olabilirmi ?

Tamamen şahsi düşüncem PSU'dan kaynaklı olabilir, PSU bir şekilde verimini kaybetmiş ise sistem yük altında iken yeterli gücü sağlayamıyordur.
oyundan atmayı genellikle unreal engine oyun motoru olan oyunlarda yapıyor oyuna giriş yapıyorum anında bilgisayar kapanıyor

evet ekran kartı sıcaklığı 50nin üstüne çıkmıyor oyundayken

fanı ben takmadım bilgisayarcı taktı.

bilgisayardan pek anlamadığım için ne oldugunu anlayamadım kasanın arkasında kırmızı şekilde 230 yazıyor o olabilirmi ?

oyundan atmayı genellikle unreal engine oyun motoru olan oyunlarda yapıyor oyuna giriş yapıyorum anında bilgisayar kapanıyor
Kasanın yan kapağını açıp güç kaynağı üzerindeki etiketin fotoğrafını atar mısınız?

Dosya Ekleri

• IMG-20230202-WA0000.jpg
    IMG-20230202-WA0000.jpg
    149,8 KB · Görüntüleme: 14

Geri
Yukarı