E5700 sistemde yavaşlık

GöremMDBAY

Decapat
Daha fazla  
Merhaba dostlarım. Ben Görkem Düşük. 12-13 yıllık bir sistemim var. Ailemin bilgisayar alacak durumu yok. Ben de canlı derslere gırmek istiyorum ve küçük birkaç oyun oynamak istiyorum ama bilgisayarım çok kötü.
Ekran kartı NVIDIA GeForce 7300 SE / 7200 GS.
RAM 2 GB.
İşletim sistemi Windows 8.1.
İşlemci Pentium[R] dual-core E5700 3.0GHz.
Fen lisesine başladım. Bu sene derslerim çok ama girerken çok kasıyor ve donuyor. Onu geçtim evdeyiz dışarı çıkamıyoruz [evde kalın} ve ben de Minecraft gibi oyunlar oynamak istiyorum eglenceli. Bunları nasıl düzeltebilirim? Lütfen bir öneriniz varsa yoruma yazın.

Dosya Ekleri

• resim_2021-01-21_224806.png
    resim_2021-01-21_224806.png
    28 KB · Görüntüleme: 23
Merhaba dostlarım. Ben Görkem Düşük. 12-13 yıllık bir sistemim var. Ailemin bilgisayar alacak durumu yok. Ben de canlı derslere gırmek istiyorum ve küçük birkaç oyun oynamak istiyorum ama bilgisayarım çok kötü.
Ekran kartı NVIDIA GeForce 7300 SE / 7200 GS.
RAM 2 GB.
İşletim sistemi Windows 8.1.
İşlemci Pentium[R] dual-core E5700 3.0GHz.
Fen lisesine başladım. Bu sene derslerim çok ama girerken çok kasıyor ve donuyor. Onu geçtim evdeyiz dışarı çıkamıyoruz [evde kalın} ve ben de Minecraft gibi oyunlar oynamak istiyorum eglenceli. Bunları nasıl düzeltebilirim? Lütfen bir öneriniz varsa yoruma yazın.
Windows 7 ye geçebilirsiniz daha akıcı olur.
Eğer 250 lira falan bulabilirseniz 2 gb daha ram bide işlemci alın q9400 olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı