E6300 sistemde Valorant FPS nasıl arttırılır?

oguzhansr40

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Haçker
Öncelikle selamünaleyküm arkadaşlar. Benim elimde eski bir sistem var ve bu sistem ile Valorant oynamak istiyorum ama doğal olarak kasıyor. Acaba sizin uyguladığınız veya bildiğiniz yöntemler varsa söyler misiniz? YouTube dışından bir bilgi gelebilir diye düşünüyorum ve bu sayede benim gibi olan arkadaşlar da faydalanabilir. Eğer gerekirse diye sistem özelliklerimi yazıyorum:
  • MSI G61M-P23 anakart
  • Intel E6300 2.8GHz 2 çekirdek X64 tabanlı CPU
  • AMD Radeon HD5500 1GB GPU
  • 500GB Samsung HDD
  • DDR3 1333MHz RAM
  • Windows 10 LTSC X64 işletim sistemi. (Eğer bundan daha iyi, oyunlarda Full performans alacağım, bunun gibi hafif bir işletim sistemi önerilerinizi beklerim.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant zaten 4 çekirdekli işlemci istiyor, drop vb şeyler yaşıyorsanız normal.

Çözüm olarak grafikleri en düşüğe almak ve.
Oyunun dosyalarından settings kısmından 800x600 veya 640x480 gibi düşük değerlerle açın.
O zaman FPS bayağı artacaktır. (istersen özel çözürlük yaparakta 720x360 gibi şeylerde deneyebilirsin)
Ama oyun düşük çözürlük desteği yoksa (16x9 da vardır bence) o zaman başka bir şey bilmiyorum.

Valorant zaten 4 çekirdekli işlemci istiyor, drop vb şeyler yaşıyorsanız normal.

Çözüm olarak grafikleri en düşüğe almak ve.
Oyunun dosyalarından settings kısmından 800x600 veya 640x480 gibi düşük değerlerle açın.
O zaman FPS bayağı artacaktır. (istersen özel çözürlük yaparakta 720x360 gibi şeylerde deneyebilirsin)
Ama oyun düşük çözürlük desteği yoksa (16x9 da vardır bence) o zaman başka bir şey bilmiyorum.
Peki bana önerebileceğin LGA775 işlemci var mı? Yeni sistem alana kadar 500 tl koyup bir lapotop SSD'si ve işlemci almalıyım.

Geri
Yukarı