E6500 Sistem ile GT 730 Uyumu

PC'ye takabilirsin fakat işlemcin o karta darboğaz yapar. Hatta çoğu karta darboğaz yapar. O ekran kartına da o para verilmez. Tavsiyem Xeon E5450 ve GTX750Ti yönünde olur. Bu sayede gerçekten kayda değer performans alabilirsin.

Darboğaz nedir?

Birçok darboğaz var fakat benim belirtmek istediğim; işlemcinin, ekran kartını besleyecek güçte olmadığından ötürü, ekran kartını frenlemesi ve ortaya çıkan performans kaybıdır. Sen uzun yazıyı da oku. Bu konuda daha çok bilgili olmanda fayda var.
Bu arada anakart modelini belirtebilir misin? İşlemci yönünden bir sıkıntı teşkil etmeyecekse, Xeon E5450 için link önereceğim.

Hepsi buradadan olması lazım abi valla ya bide atcaksan link 400-500 TL arası olması lazım önereceğin ekran kartının.
Darboğaz nedir?

Birçok darboğaz var fakat benim belirtmek istediğim; işlemcinin, ekran kartını besleyecek güçte olmadığından ötürü, ekran kartını frenlemesi ve ortaya çıkan performans kaybıdır. Sen uzun yazıyı da oku. Bu konuda daha çok bilgili olmanda fayda var.
Bu arada anakart modelini belirtebilir misin? İşlemci yönünden bir sıkıntı teşkil etmeyecekse, Xeon E5450 için link önereceğim.
Hepsi buradadan olması lazım abi valla ya bide atcaksan link 400-500 TL arası olması lazım önereceğin ekran kartının.
Darboğaz nedir?

Anakart modelim: G31MXP

Son düzenleme:
Sadece hepsiburada.com deyince kısıtlanıyorum. Çin'den alışveriş yapmak istemiyorsan, yine ülkemizdeki güvenli sitelerden öneride bulunabilirim.

Abi siz bana darboğaz yapmıcak, nvdia ve oynadığım oyunlar yani csgo bu oyunu rahat kaldırabilecek bi ekran kartı söyleyin aslında istediğim bu. en fazla 500 tl civarı olsun.

İşlemci: Pentium(R) Dual-Core CPU E6500 @ 2.93GHz (2 CPUs)
Bellek: 4096MB RAM
Şu anki ekran kartı: ATI Radeon HD 4300/4500 Series
Anakart modelim: G31MXP

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı