E6700 Sistem Windows 10 kasar mı?

Öncelikle sistemim;

İşlemci: Intel Pentium E6700 3.20 GHz.

RAM: 2 GB(yakında 4 olacak)

Ekran kartı: NVIDIA GeForce G210.

Şu an Windows 8.1 kullanıyorum ve hiç kasmıyor 10 kursam kasar mı?
Normal kullanımda belki fazla sorun çıkarmaz ama sıra oyuna geldiğinde Windows 8'e nazaran daha az performans alırsınız sistem güçsüz çünkü ve SSD yok. Bence geçmeyin.

SSD var mı? SSD'siz bilgisayara Windows 10 kurmak harddiski çok zorlar ve bilgisayarın kasar. Windows 10'un boşta 2 GB RAM götürdüğünü göz önüne alırsak hala Windows 8.1 kullanmaya devam et. Daha hızlı ve daha performanslı olur.

4 GB RAM (iki GB zaten sistem kullanıyor, oyunlarda pek performans yok.)
E6300 işlemci
HD 4350 512VRAM
Bu sistem ile dün Windows 10 işletim sistemindeydim ve YouTube'de tam ekrana alıp çıkarken bile üç dört saniye sürüyordu yani. Şimdi 8.1'e geçtim ve daha faydalı, verimli. Geçme derim.

Ben oyun onamıyacağım evet oynuyorum ama GeForce Now'dan oynuyorum zaten bu sistemle oyun oynanmaz, Windows 10 istememin nedeni;
-Şık durması.
-Başlat menüsü olması.
-Microsoft Store'ın olması.
-Paint 3D.

Yani sizce bayağı kasar mı format diski hazırladım bi' deneyip olmazsa geri dönmeyi düşünüyorum?
Ve SSD yok.

Ben oyun onamıyacağım evet oynuyorum ama GeForce Now'dan oynuyorum zaten bu sistemle oyun oynanmaz, Windows 10 istememin nedeni;
-Şık durması.
-Başlat menüsü olması.
-Microsoft Store'ın olması.
-Paint 3D.

Yani sizce bayağı kasar mı format diski hazırladım bi' deneyip olmazsa geri dönmeyi düşünüyorum?
Ve SSD yok.
Boşuna kurmaya uğraşmayın derim gerçekten performanslı çalışmaz Windows 10 o sistemde.

Yeni konular

Geri
Yukarı