E7300 sistem 1500 TL'ye oyun için nasıl yükseltilir?

ozi35

Yoctopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Net olarak hatırlamamakla birlikte en az 7-8 yıl(belki daha fazladır) önce almış olduğum "Vestel" marka bir masaüstü bilgisayarım bulunmakta. Bilgisayar fiyatları şu an inanılmaz pahalı olduğu için bu özelliklere sahip bir bilgisayara ne yapabiliriz diye fikirlerinizi almak istiyorum.

Oynamak istediğim oyunlar; Knight Online, League of Legends, CS:GO.

Bütçe: Maksimum 1500TL gibi bir bütçem var, lütfen bu bütçeyi göz önünde bulunduralım.
Bilgisayarın özelliklerini aşağıdaki görsellerde bırakıyorum.

1.png
2.png
3.png
4.png
5.png
6.png

1500TL'yi bu bilgisayara gömmeyin, 2000TL'ye zaten 3000G APU bilgisayarlar satılıyor. Bu bilgisayarı da satın, üstüne biraz daha ekleyin ve daha iyisini alın.

1500TL'yi bu bilgisayara gömmeyin, 2000TL'ye zaten 3000G APU bilgisayarlar satılıyor. Bu bilgisayarı da satın, üstüne biraz daha ekleyin ve daha iyisini alın.
Hocam bana bir link yollayabilir misiniz? Ben baktım ama 2000 tlye bir bilgisayar bulamadım. Ve bu bilgisayarı satsam ne kadar eder ki?

Bütçenizi bir tık yükselterek ikinci el APU sistem alabilirsiniz @Yiğitt35 'in dediği gibi.
Nereden alabilirim dediğiniz bilgisayarı
Şimdiki sisteminizi satıp ikinci bir el sistem alarak yükseltebilirsiniz en kısa yoldan. Eğer ilgileniyorsanız elimde 2200G, 16GB RAM'li sistem var.
Bu bilgisayar ne kadar eder? Fiyatını söyleyebilirseniz, ilgileniyorum

Bu veya bu,

Geri
Yukarı