E7400 sisteme performanslı Windows önerisi

Lqandor

Yoctopat
Daha fazla  
Selam, bir tane bilgisayarım var ve hangi sürümü yüklemem gerektiğini bilmiyorum.

• Ekran kartı: Zotac NVIDIA GeForce 9500 GT 1 GB
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo CPU E7400 2.80 GHz
  • RAM: Kingston 2 GB RAM, Hi-Level 2 GB RAM = 4 GB RAM
  • Disk: Seagate 7200 RPM HDD, 500 GB
Şu anda başka bir sitenin yapmış olduğu editlenmiş Windows 8.1 kullanıyorum ama ben rol yapan biri olduğum için oyunda kasmasız oynamam lazım. Oynadığım oyun SA:MP. Rollerde sıkıntısız 60 FPS vermesi yeter. Fikirlerinizi bekliyorum, yardım.

Windows Embedded Industry Pro 8.1 bu sisteme en mantıklı sistemdir.
Hocam, 8.1 kullanmak istemiyorum ya, hiç güzel değil arayüzü falan. Bu bilgisayara Windows 11 yüklenir mi? Başka siteden Lite edition da indirebilirim eğer kaldırırsa, denemek istiyorum, fazla performans sıkıntısı verir mi acaba.

Hocam, 8.1 kullanmak istemiyorum ya, hiç güzel değil arayüzü falan. Bu bilgisayara Windows 11 yüklenir mi? Başka siteden Lite edition da indirebilirim eğer kaldırırsa, denemek istiyorum, fazla performans sıkıntısı verir mi acaba.
Çok sıkıntı çekersiniz hocam zaten işlemciniz pek iyi değil, HDD ile felaket olur koşa koşa 8.1'e dönersiniz tecrübeyle sabit.

Çok sıkıntı çekersiniz hocam zaten işlemciniz pek iyi değil, HDD ile felaket olur koşa koşa 8.1'e dönersiniz tecrübeyle sabit.
8.1 çok kötü hocam ya, 10 LTSC falan iyi olur diyorlar, 19H2 versiyonu kullanmıştım güzeldi pek sıkıntısı yoktu, var mı öneriniz 8.1'den başka?

Sizin sistem ne hocam, hangi site biraz bahseder misiniz?

İndirdiğim siteyi paylaşamam ceza yerim internetten Windows 10 performance Edition diye aratın bulursun güvenilirliği hakkında söz veremem ben kullanıyorum ve memnunum RAM = 4 SSD yok RAM kullanımı 1GB disk %100 olma sorunu ile karşılaşmıyorum fazla.

Geri
Yukarı