E7400 ve HD 5500 series için oyun önerisi

emressac

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar öncelikle, size sistemimden bahsedeyim, işlemcim Intel(r) Core(tm)2 Duo CPU E7400, ekran kartım HD 5500 Series, 4 GB RAM bulunmakta, sizce bu tür bir PC de hangi oyunlar oynanabilir? herhangi bir oyun olabilir, her türe açığım. oyunu yazdıktan sonra türünü de belirtirseniz sevinirim. Örnek: GRPG, FPS, TPS gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA San Andreas, Vice City, GTA 3, GTA 4, ETS 2, Half-Life bazı oyunları, portal serisi(oynamadım.), assains Creed Revelations( 800x600 HD3400 series ile oynadım.), flatout 2(araba oyunu) aklıma bunlar geldi. GTA 4, ETS 2 düşük grafiklerde oynarsın.
GTA 4 hariç hepsini akıcı şekilde oynayabiliyorum sistemim;
Intel Duo E7500 işlemci.
HD3400 series 256MB ekran kartı.
3GB DDR2 RAM.
Bu sistemle oynadım ben sen de çok rahat oynarsın.

Konu dışı: Windows 8.1 kullanmanı öneririm.

GTA San Andreas, Vice City, GTA 3, GTA 4, ETS 2, Half-Life bazı oyunları, portal serisi(oynamadım.), assains Creed Revelations( 800x600 HD3400 series ile oynadım.), flatout 2(araba oyunu) aklıma bunlar geldi. GTA 4, ETS 2 düşük grafiklerde oynarsın.
GTA 4 hariç hepsini akıcı şekilde oynayabiliyorum sistemim;
Intel Duo E7500 işlemci.
HD3400 series 256MB ekran kartı.
3GB DDR2 RAM.
Bu sistemle oynadım ben sen de çok rahat oynarsın.

Konu dışı: Windows 8.1 kullanmanı öneririm.

Peki sence 8.1 mi kullanmalıyım? Yoksa 8 mi?

Peki sence 8.1 mi kullanmalıyım? Yoksa 8 mi?

8.1 daha iyi ben şu an 8.1 kullanıyorum Windows 7'den daha hızlı. Ama ceza yemeyelim daha fazla soru sorma Windows 8.1 Single League 64 Bit indir Microsoft sitesinden bu kadar. Windows 8.1 Disk Görüntüsünü (ISO Dosyası) İndir
Moderatör iyilik yaptım yardım ettim ban atmazsan sevinirim ne de olsa amaç bilgiyi yaymak.
8, 8.1'den daha iyi bir işletim sistemidir.

Ben de oyun önerisi olarak şunları yapayım.
Mafia 1-2.
Call of Duty mw serisi.
Half-Life serisi.
Portal serisi.
Max Payne 1-2.

Hocam nasıl daha iyi 8.1 8'den daha iyi asıl daha hızlı ve kullanışlı. Forumdakilerden bir tane görmedim Windows 8 kullanın dediklerini.

Önerileriniz için öncelikle teşekkür ederdim saydığınız oyunlarda hem biraz seçiçi olduğumdan hem de birkaç tanesini oynadığım için yine pek oyun kalmadı ama yine de sağ olun.

Önerileriniz için öncelikle teşekkür ederdim saydığınız oyunlarda hem biraz seçiçi olduğumdan hem de birkaç tanesini oynadığım için yine pek oyun kalmadı ama yine de sağ olun.

Sen hangi oyunları oynuyorsun peki?

Yeni konular

Geri
Yukarı