E7500 sisteme 500 TL ekran kartı önerisi

bekiirg

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar daha önce konu açmıştım ama aciliyeti olmadığı için önem vermemiştim.

İşlemci: Intel Core2 Duo E7500 2.93 GHz.
RAM: 2 GB DDR2.

Üniversite öğrencisiyim ve ekran kartım olmadığı için yök sanal laboratuvara girdiğim zaman aşırı bir kasma laboratuvarın içinde hareket dahi edemiyorum o derece bir kasma oluyor. En azından bu laboratuvarı açabilecek ucuz yollu bir ekran kartı önerisi olan arkadaşlar yazabilirse çok memnun olurum.

Hocam ekran kartından daha büyük bir sorununuz var.
Bir kere işlemcinin ufacık bile nefesi yok. Bellek yetersiz.
Bence işlemciyi X5450'ye upgrade edin, RAM'i en azından 4GB'a yükseltin. Ekran kartı olarak HD HD7770,7850, 7750, GTX650Ti üstü ișinizi görecektir.

Hocam ekran kartından daha büyük bir sorununuz var.
Bir kere işlemcinin ufacık bile nefesi yok. Bellek yetersiz.
Bence işlemciyi X5450'ye upgrade edin, RAM'i en azından 4GB'a yükseltin. Ekran kartı olarak HD HD7770,7850, 7750, GTX650Ti üstü ișinizi görecektir.
Şu anlık sadece ekran kartı alacak kadar bütçem o yüzden işlemci veya ram için değişim yapamıyorum :/ kısa süre için idare edecek bir ekran kartı var mıdır acaba?
İşlemcin cift çekirdek yetersiz dört çekirdekli Xeon alsan işini görür.
sadece ekran kartı alacak bütçeye sahibim bu işlemci ile kısa vadede beni idare edecek ekran kartı öneriniz var mı acaba?

Şu anlık sadece ekran kartı alacak kadar bütçem o yüzden işlemci veya ram için değişim yapamıyorum :/ kısa süre için idare edecek bir ekran kartı var mıdır acaba?

sadece ekran kartı alacak bütçeye sahibim bu işlemci ile kısa vadede beni idare edecek ekran kartı öneriniz var mı acaba?

Şu anlık sadece ekran kartı alacak kadar bütçem o yüzden işlemci veya RAM için değişim yapamıyorum :/ kısa süre için idare edecek bir ekran kartı var mıdır acaba?

Sadece ekran kartı alacak bütçeye sahibim bu işlemci ile kısa vadede beni idare edecek ekran kartı öneriniz var mı acaba?

GTX750 (450-550 TL) az güç tüketir işini görür ve uzun ömürlü olur. İleride işlemci yükselterek oyun oynayabilirsin.

Aynı fiyat aralığında GTX 750 ve Ti vs daha fazla performans sunuyor.

teşekkürlerr
GTX750 (450-550 TL) az güç tüketir işini görür ve uzun ömürlü olur. İleride işlemci yükselterek oyun oynayabilirsin.

Aynı fiyat aralığında GTX 750 ve Ti vs daha fazla performans sunuyor.
Çok teşekkür ederim sağ olun ilgilendiğiniz için.

Yeni konular

Geri
Yukarı