E8400 sistem için oyun önerisi

Blue Stacks kaldırmıyor dalga geçiyor adamlar ya. :D
Bluestacks kaldırmasın zaten sisteme gereksiz yük bindiren bir program olur kendileri. Daha iyi alternatifleri var ben hep onları kullanmaya çalışırım. İşlemci çift çekirdek olduğu için o sorun yaratır muhtemelen emulatorlerde. Dört çekirdek daha stabil oluyor. Aynı anakarttan bende var o yüzden bunları yazıyorum, konfigürasyonum farklı biraz buradaki sistemden.

Arada FPS düşüşleri ile oynarsınız diye düşünüyorum. Bahsettiğim FPS düşüşleri öyle oyunu oynanmayacak hale getirecek düzeyde değil bu arada.

Ekran kartı zayıf bir halka ise zaten sistemin sistem olmasına gerek yok. Left 4 Dead 2 kaldırsın bizim için gene yeterli.
Neyse zaten kendi sistemin değilmiş, arkadaşın mecburen elindekilerle yetinecek. Donanım değiştirme durumu olmayacağı için bunlara göre bir oyun bulmak lazım. GTA 4 açabilir belki onu deneyebilirsin🤣
Arada FPS düşüşleri ile oynarsınız diye düşünüyorum. Bahsettiğim FPS düşüşleri öyle oyunu oynanmayacak hale getirecek düzeyde değil bu arada.
Ben de bunu anlatmaya çalıştım sistem eski de olsa kullanılamayacak düzeyde değil. Pentium 4 değil ki tamamen çöp muamelesi yapalım🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı