E900 Pro (Drop Plus) her şey dahil 230 TL!

KatilPotato

Picopat
Aldım ben de bakalım, az önce verdim siparişi. 229.35 TL'ye denk geldi kargo dahil. Sizin gibi 10 güne filan ulaşır umarım. Müzik dinleme olayını da equalizer ayarlarından az çok düzeltebilenler olmuş başka forumlarda.

Elassar

Hectopat
Yer
Bursa
Ses kartı mevcut mu bu kulaklıkta?

beratslvi

Decapat
Ses kartı kablo üzerinde mi?
Kupon kardeşliği denedim ve toplam 12 dolar kuponum oldu ve kulaklık gerçekten çok hoş almayı düşünüyorum. Uzun kullanımda bir sorun yarattı mı? 28 dolara alınabilecek en iyi kulaklık bu mudur?

Apaçi Atcı

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Evde HTML çalışıyor

KatilPotato

Picopat
KS
A

Ali Pınar

Hectopat
Makaleler
1
Yer
s
@MisakiTaro
@Ali Pınar
Mpow Air Se mi yoksa E900 Pro mu? Eğer E900 Pro daha iyiyse ne kadar iyi?
E900 Pro kullanıyorum, Air Se hakkında bilgim yok ama E900 Pro'nun uzmeyeceginden eminim. Açıkçası E900 Pro'nunki kadar iyi bir mikrofonu olduğunu sanmıyorum, mikrofon ve ses kalitesi bence çok başarılı. Air Se hakkında yabancı incelemeler varsa inceyin, E900 Pro ile karsilastirmak isterseniz yardımcı olurum. Zaten forumda sıkça oneriyorduk, illa gormussunuzdur. Son zamanlarda mikrofon sorunu çıkanlar olduğu için popülaritesi biraz düşse de 2 hafta oldu ve bende öyle sorun yok. Belki Air Se hakkında bilgisi vardır diye @MisakiTaro'yu çağıralım :)

beratslvi

Decapat
@Ali Pınar Hocam sipariş ettiğiniz için size danışıyorum. Şimdi E900Pro'yu alacağım da, satıcıya ne yazmalıyım ki sizin gibi 24TL vergi alayım?

KS
A

Ali Pınar

Hectopat
Makaleler
1
Yer
s
@Ali Pınar Hocam sipariş ettiğiniz için size danışıyorum. Şimdi E900Pro'yu alacağım da, satıcıya ne yazmalıyım ki sizin gibi 24TL vergi alayım?
Ben hiçbir şey yazmadım, sağ olsun satıcı direkt olarak 10 dolar yazmış ve az vergi ödedim. İçim rahat etsin diyorsanız aldıktan sonra satıcıya fiyatı düşük girmesi için mesaj atabilirsiniz.

Yukarı