E900 Pro (Drop Plus) her şey dahil 230 TL!

Arkadaşlar kulaklıkla çok daha iyi ses kasmak isteyen hatta her bakımdan daha iyi ses almak isteyen varsa yazacaklarımı yapsın.
1- Realtek HD Audio Driver bunu indirip kuruyorsunuz, eğer kurulum bitince kaldırıldı yazarsa yeniden başlatın bilgisayarı. Tekrar açıldığında otomatik olarak setup gelecek ve tekrar kurulum yapacak.
2- Kurulum bittikten sonra tekrardan yeniden başlatın. Kulaklığı USB ile değil 3.5mm ile bağlayın anakarta.
3- Jak ile bağlayınca Eksa Gaming Headset uygulamasını kullanamazsınız unutmayın.
4- Görev çubuğundan hoparlör simgesine sağ tıklayıp ses düzeyi karıştırıcısını açın.
5- Hoparlöre tıklayın ve geliştirmeler kısmına gelin.
6- En altta bulunan gürültü dengeleme seçeneğini seçin.
7- Bunu yaptıktan sonra oyunlarda ateş sesinin ayak seslerini bastırma durumundan kurtuluyorsunuz ve silahların çok fazla ses çıkarmasından. Örneğin CS:GO'da AWP'nin sesinin patlaması gibi. Tüm sesler çok daha rahat seçiliyor.
8- Değişen bir şey olmayacak USB ile bağlarsanız tekrardan eski şekline dönecek ve uygulamayı kullanabileceksiniz.
9- Teşekkürler.😁

Yanlış hatırlamıyorsam bir ses mühendisi bu kulaklık için birkaç düzenlemeden bahsediyordu. Kulaklık elime ulaştığımda bakarım diye düşünmüştüm. Aradım ama bulamadım, karıştırmıyorsam birisi buraya ekler o yazıyı.
@AirJET Okuduğum incelemeyi buldum. Arkadaş Drop Plus ile yapmış bu ayarları. Sanırım aynısını yapmak bir sorun teşkil etmeyecektir. Deneyebilirsiniz.
Konu: Rampage RM-K60 Drop Plus İnceleme
Ürün bulunduğum ilin PTT şubesine 10. gününde ulaştı. Bugün gidip teslim aldım. Toplamda 25₺'lik vergi ücretiyle beraber 186₺ ödemiş oldum. Konu ve bilgi paylaşımı için teşekkür ederim. @Ali Pınar @MisakiTaro

Son düzenleme:
Arkadaşlar AliExpress kupon kardeşiliği hala geçerli mi? Yani iyi bir ucuzlatma kodu var mı şu an çalışan?

Arkadaşlar AliExpress kupon kardeşiliği hala geçerli mi? Yani iyi bir ucuzlatma kodu var mı şu an çalışan?
Turkiye icin kampanyalarin alayini kapatmislar. Honey'den falan bedavaya 4 dolarlik kodlar bulabilirsiniz, onlari kullanin.
Ben 25 TL gümrük vergisi yüzünden alamadım :(
Nasil? Evinize geldi de paradan haberiniz olmadigi icin mi geri gonderildi? 1-2 gun PTT subesinde bekletildikten sonra geri gonderiliyor.

Alacak arkadaşlar için deneyimimi paylaşayım.
17 Şubatta sipariş verdim. 13 Mart tarihinde teslim aldım. Kampanyalar ile birliket 223.5 TL ödedim. 25 TL de gümrük vergisini ödedim. 248.5 TL'ye gelmiş oldu. Mikrofonu ve ses kalitesi son derece iyi ancak sesi dışarı veriyor. 7.1 güzel çalışıyor. Ses kasmak için gayet iyi ancak bir sorun var. 13 Marttan bu yana yani 20 Mayısa kadar çok fazla kullanmadım. Kullanım sürem 250 saati geçmemiştir ki ben toplam 250 TL ödedim. Bugün kulaklık ilk kez temassızlık yaptı ve hiçbir şekilde ses alamadım. Çözümü bantlamakta buldum ancak o da çok iyi bir çözüm olmadı. Şahsen bu durum bütün olumlu düşüncelerimi olumsuz yaptı. Sosyal'e girdiğim gibi bu konudan bildirim almam iyi oldu. Alacak arkadaşlar için 2 aylık kullanım yorumum bu şekilde. Gayet de iyi kullandığımı düşünüyordum. Sağlık olsun.

Alacak arkadaşlar için deneyimimi paylaşayım.
17 Şubatta sipariş verdim. 13 Mart tarihinde teslim aldım. Kampanyalar ile birliket 223.5 TL ödedim. 25 TL de gümrük vergisini ödedim. 248.5 TL'ye gelmiş oldu. Mikrofonu ve ses kalitesi son derece iyi ancak sesi dışarı veriyor. 7.1 güzel çalışıyor. Ses kasmak için gayet iyi ancak bir sorun var. 13 Marttan bu yana yani 20 Mayısa kadar çok fazla kullanmadım. Kullanım sürem 250 saati geçmemiştir ki ben toplam 250 TL ödedim. Bugün kulaklık ilk kez temassızlık yaptı ve hiçbir şekilde ses alamadım. Çözümü bantlamakta buldum ancak o da çok iyi bir çözüm olmadı. Şahsen bu durum bütün olumlu düşüncelerimi olumsuz yaptı. Sosyal'e girdiğim gibi bu konudan bildirim almam iyi oldu. Alacak arkadaşlar için 2 aylık kullanım yorumum bu şekilde. Gayet de iyi kullandığımı düşünüyordum. Sağlık olsun.

Aynı sorunu ben yaşadım. Birkaç gün böyle birden bire ses kesilmesi vs. yaşadım. Kabloyu çıkar tak çıkar tak zorlayarak geri ses elde edene kadar uğraşıyordum. Sonrasında dedim kabloyu değiştirmeyi deniyeyim ne olacak acaba. BaseUs USB to USB-C kablom vardı. Onu taktım herhangi bir sorun kalmadı. Kulaklıkla birlikte gelen kablosu bir tık dandik cidden. Elinizde başka bir kablo varsa çıkarıp onu takın o sorun geçiyor. En azından benim sorunum böyle çözüldü.

Yeni konular

Geri
Yukarı