E900 Pro (Drop Plus) her şey dahil 230 TL!

Benim ürün gümrükten geçmiş dostlar. Ne kadar vergi geldiğini görebilir miyim?

Takip numarasını PTT takibe girin, ayrıntılarda yazması gerek. Ayrıca siz benden sonra almadınız mı, nasıl erken geldi? :)

@Ali Kayrak, buradan:

Takip numarasını PTT takibe girin, ayrıntılarda yazması gerek. Ayrıca siz benden sonra almadınız mı nasıl erken geldi :)
@Ali Kayrak, buradan:
Hocam Fury X modelini yapmayı düşündünüz mü?

Takip numarasını PTT takibe girin, ayrıntılarda yazması gerek. Ayrıca siz benden sonra almadınız mı, nasıl erken geldi? :)

@Ali Kayrak, buradan:

23.68 TL vergi gelmiş, oh be rahat nefes alabildim 😅
Eğer ki bu kulaklık Drop Plus'ın birebir aynısıysa ve kaliteli bir şeyse (Cloud 2 rakibi diyorlar) 200 TL için bir nimet gibi geldi bana.

23.68 TL vergi gelmiş oh be rahat nefes alabildim 😅
Eğer ki bu kulaklık drop Plus'un birebir aynısıysa ve kaliteli bir şeyse ( Cloud 2 rakibi diyorlar ) 200 TL için bir nimet gibi geldi bana.

Oha be helal olsun ama abim izin vermiyor. 1TL dahi olsa yan taraftaki mağazada 1TL olsa yine almam sana. Galiba bana gıcık oldu :(

O sponsor abartması hocam, o kadar da değil yani :) Fakat yine de parasını sonuna kadar hak ediyor, hele hele 200 TL'ye James Eşek bile zor bulunurken bu kulaklık göz kapalı alınmalı.
İnşallah hocam ya. James Donkey 720'de aklım kalmıştı biliyorsunuz 4 hoparlörlü falan ya. Umarım ondan daha iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı