E900 Pro (Drop Plus) her şey dahil 230 TL!

Beyler veya bayanlar sepete ekleyip almaya çalıştığımda 20 dolar oluyor kargosuyla beraber. Oha ya, 180TL'ye alacağım kulaklığı sırf abim gıcık kaptı diye alamıyorum :(

Beyler veya bayanlar sepete ekleyip almaya çalıştığımda 20 dolar oluyor kargosuyla beraber. Oha ya, 180TL'ye alacağım kulaklığı sırf abim gıcık kaptı diye alamıyorum :(

Yalnız ilk ürünü değil 5. ürünü alacaksın:

1610700362193.png

Hatırladığım kadarıyla Aliexpress'te satılan Razer ürünler maalesef Razer'a kayıt olmuyordu. Ancak bana kalırsa önemsiz. Sonuçta Razer ürünü ancak tam olarak nasıl elde ettiklerini bilmiyorum. Doa veya farklı şekilde olabilir.

Ben de birkaç gün önce Logitech G305'in doğu varyantı olan G304'ü 183 TL'ye aldım. Wireless ve Hero sensörlü, TR'den G102 veya G203 almak yerine kesinlikle daha mantıklı. Ayriyeten G305'in fiyatı Türkiye'de 471 TL, beyazı 550 TL. Satıcıların ne kadar kâra düşkün olduklarını görebiliyoruz buradan.

Link atar misiniz aldığınız satıcının?

Ben de kendi faremi satıp Çin'den Razer Mamba Elite almayı düşünüyorum, 50 dolar şu an satış fiyatı. Türkiye'den alan birkaç kişi var ve programına kayıt vs. edilmiş. Umarım sıkıntı çıkmaz alırsam

Yeni konular

Geri
Yukarı