E900 Pro (Drop Plus) her şey dahil 230 TL!

Sabırlı olanlar için alınabilecek bir ürün fiyatı Rampage olanınkinin yarısı ama çok uzun bir kargo süreci var yaklaşık 2 ay.
Benimki 10 günde geldi, yorumlara da bakarsanız en fazla 18 günde geleni gördüm. Hatta Türkiye'ye 12 günde geldikten sonra 6 gün PTT'de bekleyen var:

Bilmiyorum öyle yazıyor yoksa çok iyi bir fırsat.
Eki Görüntüle 880223
Bu olay çok ilginç, daha erken geleceğini düşünüyorum. Acaba kargolarda sıkıntı mı var?

Bir hafta önce sipariş verdim. Benim de tahmini teslimat zamanı mart ayının ortası görünüyor ama 1 hafta sonra galiba gelecek. 11 Şubat tarihinde sipariş veren varsa geçmiş olsun. Yeni yıl tatiline girdiler. 18'inden sonra dağıtıma çıkacakmış.
Hocam, demeyin öyle. Havit H2002D modelini (kendi resmi mağazası) kupon ile yaklaşık 100₺'ye aldım. 1,5 hafta falan oldu. Ama hala kargolayamadılar. :(
Tatile girdiler. 18'inden sonra gönderim yapacaklarmış.

Hocam, o satıcının hıyarlığı. EKSA'nın satıcısı aynı gün kargoluyor.
Yapacak bir şey yok. Mecbur bekleyeceğim.
Çin yeni yıl tatilinde çünkü. Zaten satın alırken de söylüyor ürünün geç kargolanacağını.
Öyle olduğunu biliyorum. Ama son 1 hafta kaldı. Eğer kargolamazsa 10$'lık kupon çöp olacak. Onu düşünüyorum. Kargolama sırası 1,5 haftadır bana gelmiyor.
Tatile girdiler. 18'inden sonra gönderim yapacaklarmış.
Kaçında girdiler? Ben 3 Şubatta falan aldım.

Öyle olduğunu biliyorum. Ama son 1 hafta kaldı. Eğer kargolamazsa 10$'lık kupon çöp olacak. Onu düşünüyorum. Kargolama sırası 1,5 haftadır bana gelmiyor.

Satıcının kargolama süresini uzatabiliyorsunuz. Tavsiyem tatilleri bitince satıcıya 2-3 gün daha verin kargolaması için. Kuponunuz yanmaz öylece.

Yapacak bir şey yok. Mecbur bekleyeceğim.

Kaçında girdiler? Ben 3 Şubatta falan aldım.
11 Şubat'ta girdiler.

@Ali Pınar hocam yeni versiyonunu indirdim yazilimin, surround 7.1 i kapatmıyorum, oyle bir secenek yok yani. Sadece mikrofon ve hoparlör ses arttirma azaltma var. Eski surume mi donsem? Ayrica dediginiz gibi usb ile direkt baglanti olunca ses degisti

@Ali Pınar hocam yeni versiyonunu indirdim yazilimin, surround 7.1 i kapatmıyorum, oyle bir secenek yok yani. Sadece mikrofon ve hoparlör ses arttirma azaltma var. Eski surume mi donsem? Ayrica dediginiz gibi usb ile direkt baglanti olunca ses degisti
Şuradan olmuyor mu hocam?
1613398396208.png

Sağ alttaki işarete kulaklığı taktıktan sonra çift tıklayın, böyle bir menü yok mu sizde fotoğraf atabilir misiniz?
1613398443874.png

Son olarak kulaklığı PC'de kullanırken şiddetle USB ile kullanmanızı tavsiye ederim, ses kartını kullanmış olursunuz. Anakartların ses yongasından daha kaliteli.

Şuradan olmuyor mu hocam?
Eki Görüntüle 880633

Sağ alttaki işarete kulaklığı taktıktan sonra çift tıklayın, böyle bir menü yok mu sizde fotoğraf atabilir misiniz?
Eki Görüntüle 880636

Son olarak kulaklığı PC'de kullanırken şiddetle USB ile kullanmanızı tavsiye ederim, ses kartını kullanmış olursunuz. Anakartların ses yongasından daha kaliteli.
Hocam su an disardayim ama doner donmez size atacağım. Simdiden belirteyim bu menuyle alakasi yok, sadece mikrofon ve hoparlör var ve ses acma kapatma ayari var. Sizinki eski mi yeni yazilim mi? Alttan da denedim

Geri
Yukarı