E900 Pro (Drop Plus) her şey dahil 230 TL!

Eğer almayı düşünen varsa buradan 4 dolara 20 dolar kupon alabilir. Bedavaya geliyor bildiğiniz böyle. :D

Tam olarak nasıl yapıyoruz bu 20$ olayını? Ayrıca site güvenilir mi problem çıkar mı? 🧐🧐

Tam olarak nasıl yapıyoruz bu 20$ olayını? Ayrıca site güvenilir mi problem çıkar mı? 🧐🧐
Harbiden doğru mu o 4'e 20 olayı? Klavye ve SSD almayı düşünüyorum bu aralar, doğruysa güzel olur.
Evet doğru, yapılırken birkaç şeye dikkat ederseniz sorun çıkmıyor. O birkaç şey de, gizli sekmeden girmek, yeni IP ile giriş yapmak falan. Satın alım aşamasında da birkaç şey var ancak kullanmadığım için bilgim yok. Size kupon eklenmiş bir hesap veriyorlar, olay bu. Önceden Aliexpress'ten alışveriş yaptıysanız ve ad kısmına "Ali Pınar" yazdıysanız yeni hesaptan alırken "ali pınar" gibi harf hileleri yapıyorsunuz. Adreste de benzerleri geçerli, "Atatürk Mah." yazdıysanız "Atatürk Mahallesi" yazın. Zaten satıcı detaylı bir şekilde anlatıyor, onlara uyarsanız sıkıntı çıkmaz.

Bir uyarım daha olacak, SSD'yi oradan almayın :)

Evet doğru, yapılırken birkaç şeye dikkat ederseniz sorun çıkmıyor. O birkaç şey de, gizli sekmeden girmek, yeni IP ile giriş yapmak falan. Satın alım aşamasında da birkaç şey var ancak kullanmadığım için bilgim yok. Size kupon eklenmiş bir hesap veriyorlar, olay bu. Önceden Aliexpress'ten alışveriş yaptıysanız ve ad kısmına "Ali Pınar" yazdıysanız yeni hesaptan alırken "ali pınar" gibi harf hileleri yapıyorsunuz. Adreste de benzerleri geçerli, "Atatürk Mah." yazdıysanız "Atatürk Mahallesi" yazın. Zaten satıcı detaylı bir şekilde anlatıyor, onlara uyarsanız sıkıntı çıkmaz.

Bir uyarım daha olacak, SSD'yi oradan almayın :)
Fiyat farkı yokmuş zaten vazgeçtim. Klavyeler iyi gibi, bir tane red switch klavye almayı düşünüyorum. Siz aldınız mı bu kupondan? Ayrıca bir sorum daha var, kusura bakmayın. Bu e900 pro modelinin kablosuz modeli falan var mı veya benzeri?

Fiyat farkı yokmuş zaten vazgeçtim. Klavyeler iyi gibi, bir tane red switch klavye almayı düşünüyorum. Siz aldınız mı bu kupondan?
2 haftaya Kemove Snowfox 61 alacaktım, o zaman kullanacaktım ancak stok bitmiş. 2 hafta içinde stoğa gelirse kuponu alır denerim, size de söylerim.

Kervana ben de katıldım. Normal kullandığım hesabımda hata alıyordum kupon kardeşliğinde bu yüzden yenisini açıp yaptım. Kupon kardeşliği ve yeni hesap indirimi ile 162tl fiyatına sipariş verdim bugün. Bakalım kaç gün sürecek ve vergisi ne kadar çıkacak.

Ürün elime bugün ulaştı ve 24 TL gümrük vergisi ödedim ama sesler biraz basslı geliyor bunun ses ayarlarını düzgün bir şekilde nasıl yapabilirim programında fazla seçenek yokta.
@Ali Pınar

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-03-18 at 12.43.30.jpeg
    WhatsApp Image 2021-03-18 at 12.43.30.jpeg
    87,4 KB · Görüntüleme: 57
Yanlış hatırlamıyorsam bir ses mühendisi bu kulaklık için birkaç düzenlemeden bahsediyordu. Kulaklık elime ulaştığımda bakarım diye düşünmüştüm. Aradım ama bulamadım, karıştırmıyorsam birisi buraya ekler o yazıyı.

Geri
Yukarı