Çözüldü EA App "there's a problem with your download" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DenizHan55

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
EA App de FIFA 22'yi güncellerken bu hatayı aldığım için oyunu sildim ve tekrardan indirmeye başladım ama tekrardan bu sorunla karşılaşıyorum.
Çözümünü bilen var mı?

Hata bu.

Dosya Ekleri

• hata.png
    hata.png
    13,6 KB · Görüntüleme: 479
Dün gece bende bu sorunla karşılaştım. Kısa sureli, geçici bir sorun olduğunu düşünüyorum. Çok kısa bir zamanda düzeltilir. Hatta düzeltilmiş bile olabilir, bir teyit edin isterseniz.

Bilgisayarı yeniden başlat düzeliyor.

Evet düzeldi yeniden başlatınca teşekkür ederim.

Xbox Game Pass ile EA Play aldığım için Origin de olmuyor mecburen EA Appden indirmek zorundayım ama oldu.

Dün bende bilgisayarı yeniden başlattım fakat sorun düzelmedi ama arkadaş yine de bir denesin. Olmadı Origin ile dener.

Hocam problemi hallettim. Oyunu indirdim. İndirdiğim gün 3 saat kadar oynadım. Daha bugün bu sefer de yüklü oyun için EA Play'de "download" seçeneği çıkıyordu. Oyunu açmaya çalıştığımda yükleme sayfasına atıyordu. Her yolu denedim. Açamayınca silip tekrar kurayım bari dedim. "there's a problem with your download" hatasını yine verdi ve bu sefer çözemedim maalesef. EA Play kadar saçma çalışan ve beceriksizlik işi bir App daha görmedim ben. Senelerdir oyun oynarım farklı platformlardan, özellikle de oyun yapımcılarını desteklemek için de asla Torrent kullanmam. Ama maalesef tek yol bıraktılar o da Torrent.

Hocam problemi hallettim. Oyunu indirdim. İndirdiğim gün 3 saat kadar oynadım. Daha bugün bu sefer de yüklü oyun için EA Play'de "download" seçeneği çıkıyordu. Oyunu açmaya çalıştığımda yükleme sayfasına atıyordu. Her yolu denedim. Açamayınca silip tekrar kurayım bari dedim. "there's a problem with your download" hatasını yine verdi ve bu sefer çözemedim maalesef. EA Play kadar saçma çalışan ve beceriksizlik işi bir App daha görmedim ben. Senelerdir oyun oynarım farklı platformlardan, özellikle de oyun yapımcılarını desteklemek için de asla Torrent kullanmam. Ama maalesef tek yol bıraktılar o da Torrent.
problemi nasıl hallettin ben delirmek üzereyim yani yapmadığım şey kalmadı düzeltemiyorum

Geri
Yukarı