Çözüldü EA Desktop Battlefield 1 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

yusufirl

Decapat
Daha fazla  
EA Desktop'tan Battlefield 1 indirdim fakat playe basınca bu sorunu aldım çözümünü bilen var mıdır?

1624968642139.png

Çözüm
Hocam App Recovery yaptınız mı? Bazen uygulama bugda kalıyor. Sol üstten help kısmında App Recovery yapın.

Hocam dediğinizi yaptım hatta bilgisayarı yeniden başlattım ama bir fark yok hala aynı hata.

Sorunu çözdüm. Oyunu kurduğunuz dosyayı açın BF1 dosyasına sağ tıklayıp özelliklere basın. Ardından uyumluluktan "Yönetici olarak çalıştır'ı" kapatın bende böyle çözüldü.
Hocam App Recovery yaptınız mı? Bazen uygulama bugda kalıyor. Sol üstten help kısmında App Recovery yapın.

Hocam dediğinizi yaptım hatta bilgisayarı yeniden başlattım ama bir fark yok hala aynı hata.

Sorunu çözdüm. Oyunu kurduğunuz dosyayı açın BF1 dosyasına sağ tıklayıp özelliklere basın. Ardından uyumluluktan "Yönetici olarak çalıştır'ı" kapatın bende böyle çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hortlatıyorum kusura bakmayın ama benim hesapta Battlefield 1 görünmüyor. Origin üzerinden indirip oynayabiliyorum ama EA App'te oyun satın alınmamış olarak görünüyor. Ne yapabilirim?

Kanka bir yardimci ol lutfen ya bende steamdan aldim pc format attim hepsini yeniden yukledim ama steamdan tikliyom ea aciliyor hesabimida giriyorum ama oyun acilmiyor kendi kendine sanki kapanip duruyor ea sayfasi acaba ea yi silim steamin icinde oyunu yukledigim klasoremi yuklicem

Kanka bende steamdan aldim pc format attim tekrardan steamdan falan yukledim oyunu snra tikladim oyuna eayi yukledisi kendisi otomatik var olan ea hesabimi yazdim program aciliyor orda tekrar bf bir goruntusu var ona tikliyom acilmiyor program kapanip duruyor sanki kendi kendine gidip geliyor birseyler oluyor anlamadim. Bir yardimci olun

Kanka bende cozdum olayi steamda yukledim bf1 dosya konumu aciyorsun sonra orda bf 1 acmak resmi varya ona sag tiknyapip ozelliklerinde yonetici olarak calistir isareti var onda o isareti kaldirip tekrar giriyorsun oluyor aciliyor sag tik yapacaksiniz ozelliklerden uyumlulukabgireceksiniz sonra yonetici olarak calistir tikini kaldiracaksiniz aciliyor sinra ea sayfasindada sikinti yaratmafi girdi valla bende boype cozuldu aorun yasayanlar falan varsa denesin ler boyle

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı