EA Desktop kurulmuyor

memo_tr

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba,

PC için Xbox Game Pass'e sahibim. EA Play de mevcut oyunları oynamak istiyorum. Oyunları indirebilmem için EA Desktop'ı indirmem gerektiği yazıyor. En başta indirilemedi hatası verdi. Manuel olarak verdiği linkten EADesktopInstaller.exe isimli dosyayı indirdim. Ancak dosyayı çalıştırmak için çift tıkladığımda hiçbir şey açılmıyor. Güvenlik Duvarını, Anti-Virüs programlarını kapatarak denedim, yine olmadı. Temp klasörünü bularak Setup wizard olarak indirdim. Bu sefer yükleme esnasında "EABackgroundService.exe failed to start. Verify..." hatasını aldım. Yönetici olarak çalıştırmayı denedim, olmadı. Program Files içine elle Electronic Arts klasörü açıp Installer.exe yi onun içine atıp, oradan açmayı denedim, olmadı. Böyle internette gördüğüm şeyleri denedim ancak sonuca varamadım. Her seferinde dosyaya tıkladığımda farenin yanında program açılacakmış gibi kum saati gibi bir yuvarlak çıkıyor ancak açılmıyor. Görev yöneticisinde de her zaman Installer'ı açmak istediğimde, EA Desktop (32 Bit) isimli programı görüyorum. Ancak değişen hiçbir şey olmuyor. EA'in kendi sitesinde yer alan çözümleri de uyguladım, olmadı. Sorunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

PC için Xbox Game Pass'e sahibim. EA Play de mevcut oyunları oynamak istiyorum. Oyunları indirebilmem için EA Desktop'ı indirmem gerektiği yazıyor. En başta indirilemedi hatası verdi. Manuel olarak verdiği linkten EADesktopInstaller.exe isimli dosyayı indirdim. Ancak dosyayı çalıştırmak için çift tıkladığımda hiçbir şey açılmıyor. Güvenlik duvarını, Anti-Virüs programlarını kapatarak denedim, yine olmadı. Temp klasörünü bularak setup wizard olarak indirdim. Bu sefer yükleme esnasında "EABackgroundService.exe failed to start. Verify..." hatasını aldım. Yönetici olarak çalıştırmayı denedim, olmadı. Program files içine elle electronic arts klasörü açıp Installer.exe yi onun içine atıp, oradan açmayı denedim, olmadı. Böyle internette gördüğüm şeyleri denedim ancak sonuca varamadım. Her seferinde dosyaya tıkladığımda farenin yanında program açılacakmış gibi kum saati gibi bir yuvarlak çıkıyor ancak açılmıyor. Görev yöneticisinde de her zaman ınstaller'ı açmak istediğimde, EA Desktop (32 Bit) isimli programı görüyorum. Ancak değişen hiçbir şey olmuyor. EA'in kendi sitesinde yer alan çözümleri de uyguladım, olmadı. Sorunu nasıl çözebilirim?

Sorunu çözebildin mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı