EA Desktop Zaten Yüklü Hatası

AtmaZİyaa

Hectopat
Herkese merhabalar. Gün içerisinde Game Pass üzerinden bir EA oyunu yüklüyordum. Bilgisayar bir anda kapandı sonrasında oyun yüklenmeye devam etmedi. Ben de EA Desktop'u silip tekrar yükleyecektim. Uygulamayı tamamen kapatmış olmama rağmen unistaller çalışmadı ve ben de oldukça ilkel bir yöntemle oyunu dosya konumundan komple sildim. Bunun üzerine tekrar yüklemeye çalışınca EA Desktop biglisayarınızda zaten var diye hata alıyorum. Bununla ilgili açılan diğer forumları dolaştım ama çözüm bulamadım. Anladığım kadarıyla düzgün silmediğim için hala bilgisayarda kalan dosyaları uygulamayı var diye gösteriyor. Sırf bunun için format atmak istemiyorum nasıl çözebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.

Denetim masasında zaten gözükmüyor. Yükleme ekranında ise, zaten EA yüklü ekranında iki seçenek var. Çalıştır ve tamir et. Çalıştıra basınca sadece indirilenler klasörü açılıyor. Tamir ete basınca tamir etme işlemleri başlıyor, bir şeyler yükleniyor ama sonuç aynı. Hiçbir şey değişmiyor.

Denetim masasında zaten gözükmüyor. Yükleme ekranında ise, zaten EA yüklü ekranında iki seçenek var. Çalıştır ve tamir et. Çalıştıra basınca sadece indirilenler klasörü açılıyor. Tamir ete basınca tamir etme işlemleri başlıyor, bir şeyler yükleniyor ama sonuç aynı. Hiçbir şey değişmiyor.

Dediğiniz gibi hala bilgisayarınızın bazı yerlerinde program kalıntıları mevcut. Gizli dosya ve klasörleri göster seçeneğini aktif edip detaylı bir arama yapmalısınız. Ayrıca biraz araştırınca aşağıdaki yolları silen yabancı kullanıcılar gördüm. Bu adımları da gerçekleştirin. Son olarak aşağıya bırakacağım linkten Revo Uninstaller programı ile silmeyi deneyin.

\ HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Electronic Arts

\ HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ WoW6432NOde \ Electronic Arts

Bahsetmiş olduğunuz iki dosya dizinimini de önceden silmiştim. Revo'yu da yükledim ama kendisinin içinde EA desktop diye bir uygulama zaten gözükmüyor.
Videodaki adımları dener misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Herkese merhabalar. Gün içerisinde Game Pass üzerinden bir EA oyunu yüklüyordum. Bilgisayar bir anda kapandı sonrasında oyun yüklenmeye devam etmedi. Ben de EA Desktop'u silip tekrar yükleyecektim. Uygulamayı tamamen kapatmış olmama rağmen unistaller çalışmadı ve ben de oldukça ilkel bir yöntemle oyunu dosya konumundan komple sildim. Bunun üzerine tekrar yüklemeye çalışınca EA Desktop biglisayarınızda zaten var diye hata alıyorum. Bununla ilgili açılan diğer forumları dolaştım ama çözüm bulamadım. Anladığım kadarıyla düzgün silmediğim için hala bilgisayarda kalan dosyaları uygulamayı var diye gösteriyor. Sırf bunun için format atmak istemiyorum nasıl çözebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.

Dostum aynı hata bende de var. Ne yapacağım bılmıyorum. Bulduysan bana da yazar mısın?

Bu videoyu denedim ama o installer dosyası da zaten yüklü hatası verdi.

Dostum sorunu çözdüm deneyerek ben sana anlatayım birazcık garip ama çözdüm of sonunda heyecan bastı başta dostum aile ve diğer kullanıcılara giriyorsun oradan yeni hesap açtığın kullanıcıya geçiş ypaıyoprsun zaten sıfırdan açıyor oradan direk EA dekstop indir gene aynı şey çıkacak repair ya da launch sen orada repaire bas gene bir şey olmayacak sonra tekrar çalıştır kapat tuşuna basınca cancel setup falan yazıyor cancel de kapanırsa tekrardan aynısını yap resume falan de 2 3 defa yapınca başka bir şey yazıyor sıfırdan kurulum yapuıyor ondan sonra asıl kulanıcına geç diğerini sil asıl kulanıcıda zaten EA Play gelıyor masaüstüne hadi başarılar takıldığın yer olursa yaz hemen detaylı yazayım kabataslak oldu biraz ama kusura bakma.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı