Çözüldü EA Desktop'u elle silme sonrası tekrar kurulmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MehmetTheTurk

Femtopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Sorunum baştan şöyle; Ben 3 aylık Xbox Game Pass aldım. Ardından bunun EA Play ile birleşik olduğunu görüp. EA Desktop yükledim. Ama dikkatinizi çekerim, Xbox içinden yüklemediğim için Xbox EA Desktop'ı görmedi. Sonra ben silip Xbox'tan yükleme yapayım dediğim zaman Uninstaller.exe yoktu. Bildiğiniz yoktu. Bende elle tek tek tüm EA Desktop dosyalarını sildim. (Kayıt Defterinden bile sildim). Sonra tekrar yüklemeye çalıştığımda hep already installed dedi. Uygulamayı sildim ama var sayılıyor. Sileyim diyorum uygulama yok. Kafayı yedim. En sonunda EALauncher.exe yerine eadesktopinstaller.exe'yi koyunca biraz çalışır gibi oldu. Galiba çözümü birisinin EA Desktop uygulamasının ziplenip almam. Sizin önerileriniz neler?
Ekran görüntüsü 2021-04-05 102613.png
Ekran görüntüsü 2021-04-05 102518.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ya hocam rica etsem EA Desktop'ın dosyalarını zipleyip email yoluyla bir ulaştırabilir misiniz? Bunu yaparsanız size minnettar kalırım.
E-Mail Adresim: [email protected]
Mail 25MB üstü almıyordu o yüzden MediaFire'a yükledim. Buyrun link.

Benim bilgisiyarda D:/EA Desktop/EA Desktop/*uygulama dosyaları* hiyerarişi ile kayıtlı. Niye 2 kere EA Desktop var bilmiyorum ama eğer D:/EA Desktop/*uygulama dosyaları* olursa hata oluyor. Attığım dosya "EA Desktop/EA Desktop/*uygulama dosyaları*" bu şekilde.
Benim de EA Desktop'u yüklerken başıma sorunlar gelmişti. Çözümüm ise yükleme eadesktopinstaller.exe ile uygulamanın yüklenmesini istediğin diskin aynı olması oldu. Senin sorununu çözüp çözemeyeceğinden emin değilim ama ben Exe'yi yüklemek istediğim diske alınca sorunsuz yüklendi.
Ya hocam rica etsem EA Desktop'ın dosyalarını zipleyip email yoluyla bir ulaştırabilir misiniz? Bunu yaparsanız size minnettar kalırım.

Mail 25MB üstü almıyordu o yüzden MediaFire'a yükledim. Buyrun link.

Benim bilgisiyarda D:/EA Desktop/EA Desktop/*uygulama dosyaları* hiyerarişi ile kayıtlı. Niye 2 kere EA Desktop var bilmiyorum ama eğer D:/EA Desktop/*uygulama dosyaları* olursa hata oluyor. Attığım dosya "EA Desktop/EA Desktop/*uygulama dosyaları*" bu şekilde.

Çözüm
Çözüm: Eğer böyle bir problem yaşarsanız sakın elle silmeyin. Eğer silerseniz yerine EA Desktop Zip Bu link'teki dosyaları koyun. Ama dikkat edin. EA Desktop uninstaller'a sahip değil galiba.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı