Çözüldü EA Games hesabım çalındı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

zübeyirkara

Hectopat
Merhaba tam tarihi bilmiyorum ama en az 4 senedir aynı Origin ve EA Games hesabını kullanıyordum bildiğiniz gibi artık Origin'e erişilemiyor yalnızca EA Games var. Sorunuma geleyim 2022'nin ağustos ayında EA Games hesabımdan Apex ve Need for Speed Heat oynamıştım. Bu sıralar çalıştığım için girmeye vaktim olmadı geçtiğimiz günlerde Steam üzerinden Apex'i indirip oynamaya çalıştığımda Gmail'ime gelmesi gereken kod bo*****@gmail.com adresine gitti fakat benim böyle bir mail adresim yok. Sanırım hesabımı çalmışlar EA contact Us'a yazmayı denedim kanalı kapattıkları için yazamadım answer HQ ile iletişim kurmayı denedim EA Games hesabı istedi bana yardımcı olun not: Arkadaşlarım hesabımı kontrol ettiklerinde nickimin değiştiğini görmüş. Ayrıca elimde kanıt var hesabın bana ait olduğunu doğrulayacak.

2FA boşa yok. Odeme geçmişi vs. yoksa alamazsin.

Hesabı geri aldım EA ile iletişime geçtim elimde görsel ve videolu kanıtlar vardı onlar sayesinde hesabı doğrulatıp aldım herkese teşekkür ederim mesajlarınız için ayrıca tavsiyem hesabınızı güvene alın hiç olmadık anda çalınabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesabı geri aldım EA ile iletişime geçtim elimde görsel ve videolu kanıtlar vardı onlar sayesinde hesabı doğrulatıp aldım herkese teşekkür ederim mesajlarınız için ayrıca tavsiyem hesabınızı güvene alın hiç olmadık anda çalınabilir.
Her detayi yedekle, geçmiş olsun

Knk benimde hesabım çalındı nasıl geri aldın yardımcı olabilirmisin

hocam nasıl iletişime geçtiniz canlı destek var mı yoksa mail üzerinden mi iletişime geçtiniz?

Geri
Yukarı