EA Play almak mantıklı mı?

EmreSs07

Decapat
Arkadaşlar Xbox için 1 aylık abonelik 12TL, ben bunu alırsam Crysis, Battlefield gibi oyunları oynayıp bitirme imkanım var mı yoksa yanında Game Pass aboneliği de almam gerekli mi? Online oynamayacağım, hikayeleri oynamak istiyorum. Kısacası EA Play'ı tek başına almak yeterli olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Demek istediğini tam anlamadım EA play alırsan sadece ea Playde ki oyunları oynarsın çoğu oyunu da bitirebilirsin daha yeni oyunları ise belli bir süre boyunca oynayabilirsin kaç saat olduğunu unuttum şimdi de.
EA play için gamepass şart değil eğer onu soruyorsan. Gamepass de alırsan daha fazla oyun oynabilirsin.

Hayır olmaz RDR2 gibi oyunları oynayamazsın.
Game Pass+ EA Play alın oyunların %90 oynarsınız.

Hocam RDR2 oynayamayacağımı biliyorum benim sorum yanında "EA Play dahilindedir" yazan oyunlar için.

Demek istediğini tam anlamadım EA Play alırsan sadece EA playde ki oyunları oynarsın çoğu oyunu da bitirebilirsin daha yeni oyunları ise belli bir süre boyunca oynayabilirsin kaç saat olduğunu unuttum şimdi de.
EA Play için Game Pass şart değil eğer onu soruyorsan. Game Pass de alırsan daha fazla oyun oynabilirsin.

Teşekkürler bunu sordum tam olarak.

Xbox Game Pass, EA Play'i kapsıyor ve fiyat olarak aynıydı sanırım

Hocam EA Play 12TL, Game Pass Ultimate 45 TL aylık, ben Crysis ve Battlefield oynamak istiyorum zaten, onlarda da EA Play dahilindedir yazıyor. EA Play daha mantıklı değil mi?

Hocam RDR2 oynayamayacağımı biliyorum benim sorum yanında "EA Play dahilindedir" yazan oyunlar için.

Teşekkürler bunu sordum tam olarak.

Hocam EA Play 12TL, Game Pass Ultimate 45 TL aylık, ben Crysis ve Battlefield oynamak istiyorum zaten, onlarda da EA Play dahilindedir yazıyor. EA Play daha mantıklı değil mi?
EA play 29 TL yazıyor Origin'de. Xbox Game Pass de aynı fiyat kullanıyorum.

Düzeltme: Xbox için 12 TL imiş. Bu durumda tercihinizi oyunlara göre yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı