EA Play FIFA 22 açılmıyor

Xorion

Femtopat
Daha fazla  
FIFA 22'yi Xbox Game Pass sayesinde EA App'ten indirdim. Play dedigimde Launcher açılıyor ve oyna dedikten sonra açılmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben ea.com'daki daki bu linkte bulunan 9. paylaşımdaki çözümü uyguladım ve oyun açıldı. Türkçeleştirerek buraya paylaşıyorum.

EA hesabınıza giriş yapın. https://myaccount.ea.com/

Ekranın sağ üst kısmında görünen kullanıcı adının (EA Kimliğinizin) rastgele bir harf ve rakamlar dizisi olduğunu göreceksiniz. Bu uzun kullanıcı adı Steam, Origin ve Xbox Gamepass hesaplarınızın senkronize edilmesini engelliyor.

Kullanıcı adının profilinize girerek "Düzenle" bağlantısını tıklayın ve güvenlik kontrollerini takip edin (2 adımlı auth. yapılandırmanız yoksa bunları ayarlayın).

Güvenlik kontrollerinden geçtikten sonra, kullanıcı adınızı güncelleyebilmelisiniz. Değiştirin ve kaydedin. Ben kısa bir kullanıcı adı seçtim.

Web sitesinden (log out) çıkış yapın. Yeniden giriş yaparak oyunu çalıştırmayı deneyin. Ben bu aşamada siteden log out yaptıktan sonra ea play uygulamasını açtım ve xbox ile bağlandım. sonra uygulama içinden ve masaüstü simgesinden oyun simgesine çift tıklayarak oyunu başlatabildim.

Umarım sizlere de yardımı dokunur.
Benim Ea da ki adım normal ama sorun yine de devam ediyor

FIFA 22'yi Xbox Game Pass sayesinde EA App'ten indirdim. Play dedigimde Launcher açılıyor ve oyna dedikten sonra açılmıyor.
bua xbox gamepass oyunları neden sürekli böyle bozuk fifa 22 yi indirdim aynı şekilde açılmıyor SPORE oyununu indirdim oyun açılıyor ama sadece bir uzay gösteriyor oyuna girmiyor çözüm bulunursa banada söyleyin

Bende de bu sorun var üstte yazan yolları da denedim lakin oyun açılmadı Game Pass'ten EA Play'i açıyorum oyuna tıklıyorum EA Play gidip geliyor fakat oyun açılmıyor çözüm bulan var mı?

Sorunun çözümünü buldum. Tek yapmanız gereken şöyle; ayarlar + güncelleştirmeler ve güvenlik + soldaki Windows güvenliği+ virüs ve tehdit koruması + virüs ve tehdit koruması ayarları + gerçek zamanlı Koruma'yı devre dışı bırakın sonra deneyin bende tekde girdi. Eğer olmazsa farklı bir virüs koruması programı kullanıyorsanız aynı ayarları o programda bulun. İyi günler. Çözüm olarak işaretlersen herkes bulsun çözümü.

Sorunun çözümünü buldum. Tek yapmanız gereken şöyle; ayarlar + güncelleştirmeler ve güvenlik + soldaki Windows güvenliği+ virüs ve tehdit koruması + virüs ve tehdit koruması ayarları + gerçek zamanlı Koruma'yı devre dışı bırakın sonra deneyin bende tekde girdi. Eğer olmazsa farklı bir virüs koruması programı kullanıyorsanız aynı ayarları o programda bulun. İyi günler. Çözüm olarak işaretlersen herkes bulsun çözümü.

İşime yaradı tekte oldu çok sağ ol.

Yeni konular

Geri
Yukarı