EA Play hesabımı silmek istiyorum [PS4]

hacimantvv

Hectopat
Yer
İstanbul / Başakşehir
Daha fazla  
Başlıkta yazdığım gibi silmek istiyorum. Aboneliği yinelemeyi kapatma değil, iptal etme. Para istemiyorum sadece iptal edip kaldırmak istiyorum. Sebebi ise indirime istediğim EA oyunu girdi fakat satın alamıyorum. EA Play olduğundan ötürü kütüphanemde gösteriyor bu yüzden satın alamıyorum. Yardım ederseniz sevnirim.

Yeni hesap açıp hediye edin. Böyle bir sistem var mı bilmiyorum. Yeni hesap açıp oradan satın alabilirsiniz. Desteğe yazabilirsiniz. EA Play bittiği zaman indirim geçerli ise o zaman da alabilirsiniz.

Başlıkta yazdığım gibi silmek istiyorum. Aboneliği yinelemeyi kapatma değil, iptal etme. Para istemiyorum sadece iptal edip kaldırmak istiyorum. Sebebi ise indirime istediğim EA oyunu girdi fakat satın alamıyorum. EA Play olduğundan ötürü kütüphanemde gösteriyor bu yüzden satın alamıyorum. Yardım ederseniz sevnirim.

Merhabalar hesap silmek mümkün değil ancak herhangi başka bir maile kaydedip şifreyide değişirseniz hesap sizden çıkmış olur :) iyi forumlar.

Nasıl silebilirim peki hesabı PSN üzerinden?
Merhabalar hesap silmek mümkün değil ancak herhangi başka bir maile kaydedip şifreyide değişirseniz hesap sizden çıkmış olur :) iyi forumlar.

Nasıl yani aydınlatır mısın? Açıklayabilir misiniz? Veya video varsa atabilir misiniz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı