EA Play hesabını Steam'e aktarmak

Mekzo

Centipat
Merhaba, 1, 1.5 yıl önce Xbox Game Pass almıştım ve Battlefield 1 oynamaya başladım. 3 ay boyunca bayağı ilerledim silahların yarısını açmıştım. Steam'e gelen indirimle beraber Steam üzerinden alayım kalıcı kalması açısından. Oyunu indirdim açtım, bana ne bir e-posta sordu ne bir şey kendi kendine EA Play'de otomatik random isim belirledi ve çok saçma bir şekilde daha öncesine ait bir tarihle katıldım olarak gösteriyor.

1669730106732.png
Xbox Game Pass ile ilk oynadığım zaman.
1669730057966.png
Steam'ın bana verdiği tarih.
İşin diğer garip bir kısmı ise benim olmayan bir gmail hesabı olmasıydı.

İlk açtığım hesaptaki envanterleri, seviyeleri bu Steam'a aktarıp nasıl oynarım ya da aktarılıyor mu baştan mı kasmam lazım ve bu Steam bana random isim ve tarih + olarak gmail belirlemesi bir tek benlik bir sorun mu herkeste böyle mi oluyor?

Hep Game Pass EA Play üstünden oynadım bilmiyorum, Steam üzerinden açtığınızda EA Play Launcher'a mı yönlendiriyor Game Pass gibi yoksa Steam kendisi mi açıyor.

Hep Game Pass EA Play üstünden oynadım bilmiyorum, Steam üzerinden açtığınızda EA Play Launcher'a mı yönlendiriyor Game Pass gibi yoksa Steam kendisi mi açıyor.
İlk kez steam üzerinden girdim ve ilk açtığımda launcheri kurdu bana ne bir e-posta belirletti ne de bir isim, girdiğimde sonuç buydu yani launcher üzerinden otomatik açıyor.

İlk kez Steam üzerinden girdim ve ilk açtığımda Launcher'i kurdu bana ne bir e-posta belirletti ne de bir isim, girdiğimde sonuç buydu yani Launcher üzerinden otomatik açıyor.

O zaman zaten hesabınız aktarılmış olması gerekmiyor mu acaba hesabınızı açarken Game Pass hesabınız yerine başka bir hesap mı açtınız.

O zaman zaten hesabınız aktarılmış olması gerekmiyor mu acaba hesabınızı açarken Game Pass hesabınız yerine başka bir hesap mı açtınız.
Zannetmiyorum, Steam bana otomatik bir hesap belirledi şu anda bağlantılardan Steam profilim var onu kaldırırsam oyuna belki de erişemem, e-posta da benim değil çok garip oldu bu. Desteğe nereden yazacağım? Çok karışık geldi bana.

Çok ilginç geldi bana da EA Play Launcher üzerinden açıyorsa oyunu onun hesabını kapatmayı sonra kendi hesabınızı girmeyi denemişsinizdir zaten ama söyleyim dedim aklıma geleni.

Steam iletişim diyerek aratırsanız çıkacaktır.

Çok ilginç geldi bana da EA Play Launcher üzerinden açıyorsa oyunu onun hesabını kapatmayı sonra kendi hesabınızı girmeyi denemişsinizdir zaten ama söyleyim dedim aklıma geleni.

Steam iletişim diyerek aratırsanız çıkacaktır.
Yok dediğiniz gibi olmadı oyunu ilk çalıştırdığım an öyle oldu bir şeye ellemeden kendi kendine yaptı bir şeyler, ama yine de teşekkürler bir desteğe yazayım.

Geri
Yukarı