EA Play ile FIFA 22 sınırsız oynanır mı?

bebecanciyim

Hectopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart:Asus B450 M-K2
İşlemci:AMD Ryzen 5 5600G with Radeon Graphics 3.90 GHz
Takılı RAM:32,0 GB
EA Play almayı düşünüyorum FIFA 22 oynamak için fakat Steam'de 600TL EA Play alarak daha uyguna oynayabildiğimi gördüm ancak herhangi bir sıkıntı olur mu orijinali gibi oynayabilir miyim?

Oynarsınız. Fakat gamepass almanızı tavsiye ederim. Ea play 40 TL gamepass 30 TL.

Xbox üyeliği alınca EA üyeliğide geliyor, bence uzun bir süre oynama planınız varsa direkt indirimde fifa 23 alın daha mantıklı olur.

Oyunu satın almış gibi oynayabilirsiniz aboneliğiniz bitene kadar.

Peki bunu merak ediyordum teşekkür ederim.

Xbox üyeliği alınca EA üyeliğide geliyor, bence uzun bir süre oynama planınız varsa direkt indirimde FIFA 23 alın daha mantıklı olur.

FIFA 23 alamam herhalde ya indirimde olsa bile.

EA Play yerine Xbox Game Pass alırsanız EA Play oyunlarına da erişebilirsiniz

Peki Game Pass alırsam FIFA'yı satın almış gibi oynayabilir miyim?

Peki bunu merak ediyordum teşekkür ederim.

FIFA 23 alamam herhalde ya indirimde olsa bile.
Ben tavsiye etmem. 22 daha sade ve 23'e göre optimizasyonu çok daha iyi.

Peki Game Pass alırsam FIFA'yı satın almış gibi oynayabilir miyim?
Evet hocam. Abonelik boyunca oynayabilirsiniz. Hatta içinde son çıkan NFS Unbound, FIFA 23 gibi oyunları 10 saat süre ile deneme var. Artı olarak Game Pass'ı istediğiniz zaman iade edebilirsiniz. Kullanmadığınız sürenin ücreti geri ödeniyor.

Ben tavsiye etmem. 22 daha sade ve 23'e göre optimizasyonu çok daha iyi.

Evet hocam. Abonelik boyunca oynayabilirsiniz. Hatta içinde son çıkan NFS unbound, FIFA 23 gibi oyunları 10 saat süre ile deneme var. Artı olarak Game Pass'ı istediğiniz zaman iade edebilirsiniz. Kullanmadığınız sürenin ücreti geri ödeniyor.

O zaman Game Pass almak daha mantıklı geliyor yardımcı olduğunuz için hepinize teşekkür ederim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı