EA Play çevrimdışı modda nasıl oynanır?

Vicente14

Kilopat
Çevrimdışı modda (offline) FIFA oynamak istiyorum.
Origin kullanırken, Windows güvenlik duvarından bağlantıyı engelle diyerek offline bir şekilde Origin'e giriş yapabiliyordum.
Origin'den EA Play uygulamasına geçiş yapıldı. EA Launcher ve diğer EA uygulamalarının bağlantılarını engelliyorum. Bu işlemi yapınca ekran görüntüsündeki hatayı alıyorum.
EA Play'in internet bağlantısına erişmesini nasıl engellerim?

Not: EA Play uygulama ayarlarından offline modu seçmek istemiyorum.

Dosya Ekleri

• dasda.jpg
    dasda.jpg
    47,3 KB · Görüntüleme: 141
Son düzenleme:
Hocam Firewall App Blocker diye bir app var.
İstediğin oyun ya da uygulamanın internet erişimini kesebiliyorsun.
Ben Rockstar Launcher için kullanmıştım GTA TRILOGY serisini offline hesaptan oynamak amacıyla, gayet iyi çalışıyor öneririm.
App içinden "EA App Services" adlı .exe dosyasını seçin ki internet erişimi kesilsin iyi oyunlar.
Hocam burada bir hocamız anlatmış deneyin bi isterseniz.

Ben Fifa ve NFS oynamak için kullanıyodum ama asla olmuyodu çözüm yolu da bulamamıştım. Kyk'da kalıyodum. Her seferinde kendi telefonumdan internet açıp oyuna girip sonra kapatıyodum. Bulabildiğim tek çözüm buydu.

İnternetsiz girmenin bi yolu olmalı. Çok saçma bi durum ya.
Kanka yanlış bilmiyosam artık çoğu oyun bu saçma sistemi getirdi. Offline bi oyun bile oynucak olsam beni bi servise bağlamaya çalışıyo. Yok Uplay yok Social Club işte bi de EA Play... Saçmalık başka hiçbir şey değil. Ben zaten böyle bi piyasada dünyanın parasını verip almışım oyunu neden beni bununla tekrardan uğraştırıyosun ki şurda burda internete bağlamakla? Steame koy bi sistem açılsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı