EA Play oyunları Origin'de gözükür mü?

Kayasderler

Centipat
Selamlar yakın zamanda EA Play almayı düşünüyorum fakat aklımda bir soru var. Bildiğiniz üzere Game Pass bünyesinde EA Play'i de barındırıyor. Eğer Game Pass'le beraber alırsam daha fazla oyun oynamış olacağım. Sitede okuduğuma göre EA Play'in çalışması için EA Desktop uygulaması gerekiyormuş. Şimdi ben Game Pass'i alırsam EA Play'deki oyunlar Origin'de gözükür mü? Bunu sormamın nedeni oyunları GeForce NOW'la oynamam olacak. Kısacası oyunlar Origin'de gözükür mü yoksa Steam'deki EA Play'i mi almam gerekecek?

Son düzenleme:
Steam üzerinden EA Play aldığımda oyunlar Origin'de de gözüküyordu, hala gözüküyor. Xbox hesabınız ile Origin hesabınızı eşleştirdiğinizde de aynı şekilde gözükeceğini düşünüyorum.

Steam üzerinden EA Play aldığımda oyunlar Origin'de de gözüküyordu, hala gözüküyor. Xbox hesabınız ile Origin hesabınızı eşleştirdiğinizde de aynı şekilde gözükeceğini düşünüyorum.

Öncelikle cevapladığınız için teşekkürler. Ben de en başta sizin gibi düşündüm fakat araştırırken şu konuya rastlayınca içime bir şüphe düşmedi değil.

Öncelikle cevapladığınız için teşekkürler. Ben de en başta sizin gibi düşündüm fakat araştırırken şu konuya rastlayınca içime bir şüphe düşmedi değil.

Kontrol ettiğimde Game Pass ile gelen EA Play için EA App gerekiyormuş. Bu yüzden Origin'de gözükmeyecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı