EA Play oyunu görmüyor

ruhanozerr

Yoctopat
Daha fazla  
EA Play üzerinden FIFA 22 indirdim fakat kurduğum disk yavaş olduğu için diğerine taşıdım. Fakat bu sefer oyunu tekrar indirmemi istiyor ama öyle bir imkanım da yok açıkçası internetim çok yavaş. EA Play üzerinden doğrulama yapamıyor muyuz? Şu an oyunun kurulu olduğu dizini seçip indirmeyi başlattım preparing yazıyor direkt %40'dan başladı ama çok yavaş şu an yeni %43 oldu. Ya da şu an uyguladığım şey normal kendi çözümü mü? Bilgilendirirseniz sevinirim...

EA Play üzerinden FIFA 22 indirdim fakat kurduğum disk yavaş olduğu için diğerine taşıdım. Fakat bu sefer oyunu tekrar indirmemi istiyor ama öyle bir imkanım da yok açıkçası internetim çok yavaş. EA Play üzerinden doğrulama yapamıyor muyuz? Şu an oyunun kurulu olduğu dizini seçip indirmeyi başlattım preparing yazıyor direkt %40'dan başladı ama çok yavaş şu an yeni %43 oldu. Ya da şu an uyguladığım şey normal kendi çözümü mü? Bilgilendirirseniz sevinirim...

Kopyala yapıştırla neden taşıdınız ki?

EA App'de oyunun Steam'deki gibi disk taşımaya yardımcı bir yazılımı olması lazımdı. Oradan yapmanız gerekir diye düşünüyorum. Biraz araştırırsanız bulursunuz.

Kopyala yapıştırla neden taşıdınız ki?
başka türlü taşınmıyor ki zaten Ea ve Epic bu başlatıcıdan dolayı herkesi delirtiyor.

EA App'de oyunun Steam'deki gibi disk taşımaya yardımcı bir yazılımı olması lazımdı. Oradan yapmanız gerekir diye düşünüyorum. Biraz araştırırsanız bulursunuz.

Yok ki öyle bir yazılım ki olsa dahi geçti daha ama şu an ilk yazdığım yazıda belirttiğim işlem işe yarayacak mı çok merak ediyorum hem de çok geç sürüyor.

Bu süreçte ne indirme yapmıyor değil mi?

Sorunu çözdüm yaşayanlar veya henüz denk gelmeyenler için şöyle açıklayayım;
Oyunun kurulu olduğu dizini seçip download yaptıktan sonra preparing yazısı gelmeli ne kadar yavaş sürse de bekleyin %50 olduğu zaman işlem otomatik olarak bitecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı