EA Play Steam iadesi

emmabtw

Femtopat
Ben EA Play aldım Steam'den 1 yıllık ama 1 ay geçti sıkıldım. Açıkcası çok da oynamadım, 1 2 oyun yükledim birkaç saat oynadım. İade talebi etsem para geri gelir mi? Ya da kullanmadığım geri kalan ayların iadesi yapılır mı, bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben EA Play aldım Steam'den 1 yıllık ama 1 ay geçti sıkıldım. Açıkcası çok da oynamadım, 1 2 oyun yükledim birkaç saat oynadım. İade talebi etsem para geri gelir mi? Ya da kullanmadığım geri kalan ayların iadesi yapılır mı, bilgisi olan var mı?

Yapılacağını sanmam.

Malesef 14 gün içinde yapman gerekiyor. Bende çıktığında 1 senelik almıştım ama birkaç gün sonra iade ettim. Istersen dene ama belli olmaz.

Arkadaşların dediğine göre iade yapamayacaksınız. O yüzden birkaç oyun tavsiyesi vereyim. En başta FIFA ve BF serisi, uzun saatler boyunca oynayabilirsiniz. Mass Effect serisi, Dead Cells, Mirror's Edge ve NFS serisi de gayet iyi. Bende de EA Play var 1 yıldır ve oynadığım bi sürü oyun oldu.

Hiç ihtimali yok mu en azından diğer kalan aylar için felan.
Arkadaşların dediğine göre iade yapamayacaksınız. O yüzden birkaç oyun tavsiyesi vereyim. En başta FIFA ve BF serisi, uzun saatler boyunca oynayabilirsiniz. Mass Effect serisi, Dead Cells, Mirror's Edge ve NFS serisi de gayet iyi. Bende de EA Play var 1 yıldır ve oynadığım bi sürü oyun oldu.
Ya arkadaşlarla NFS, Battlefront 2 felan oynarız diye almıştım ama yattı iş işte. Sonra kaldı böyle

EA Play aldığımız zaman steamde oyun saati olarak profilimizde yer alıyor mu? Bir de başarım veya kart düşürebiliyor muyuz oynadığımız oyunlardan?

Yeni konular

Geri
Yukarı