EA Play Steam'de FIFA 22'ye indirim yapmıyor

SnoopyX

Decapat
Daha fazla  
Dün Steam'den EA Play üyeliği aldım EA oyunlarında %10 indirim fırsatını kullanabiliyorum ama sadece FIFA 22 de bu indirim yok bir yerde okumuştum adam %84 indirim ve ayrıca %10 indirimle 36 TL'ye aldığını söylemişti, bende ise %10 FIFA 22 de yok sebebini bilen var mı?

Dün Steam'den EA Play üyeliği aldım EA oyunlarında %10 indirim fırsatını kullanabiliyorum ama sadece FIFA 22 de bu indirim yok bir yerde okumuştum adam %84 indirim ve ayrıca %10 indirimle 36 TL'ye aldığını söylemişti, bende ise %10 FIFA 22 de yok sebebini bilen var mı?

Delinin biri kuyuya taş attı herkes inanıyor sanırım bende de yok

Ben de 36 liraya Steam'den aldım. Zaten şuan oyun indirimde, bir de bende FIFA 21 olduğu için ekstra indirim yapıyorlar. 36 liraya alanlar bu şekilde alıyor.

Yani EA üyeliğinden %10 indirim alamayacak mıyım?
Sanmıyorum, herhangi bir EA üyeliğim olmadığı halde 36 liraya aldım. Faturasını da bırakayım.
asd.PNG

EA Play üyeliğiyle %94 indirim olmuyor. FIFA 21 sahip olunca %94 indirim oluyor. Biri bit yemeği atmış ortalığa EA Play üyeliğiyle %94 indirim oluyor diye. Milleti iyi kandırmış valla.

Geri
Yukarı