EA Play Steam'de FIFA 22'ye indirim yapmıyor

Bende üstte okuduğum yorumlardan aynısını yaptım iade istediğini oluşturdum. Bu site bir efsane teşekkürler millet.
Not: Bu arada oyunu yüklemeden iade ettim umarım oynanmayan oyunlar da iade ediliyordur :D

Olmazsa yazar mısın? Alanlar böyle aldı ancak emin olayım son kez. Kartta para yok, yatırmak için 30 dk yürüyüp hayal kırıklığı yaşamak istemem:D

Ben 96 TL aldım EA Play'de ise 90 TL yazıyor ama Steam daha iyi geldi bana EA Play internet olmazsa oyunu acmıyor ama Steam offline modu var o sekilde oynayabiliyorsuuz. BF1 30 TL BF 5 60 TL olmus EA Play'de Online için alınır.

Ben 96 TL aldım EA Play'de ise 90 TL yazıyor ama Steam daha iyi geldi bana EA Play internet olmazsa oyunu acmıyor ama Steam offline modu var o sekilde oynayabiliyorsuuz. BF1 30 TL BF 5 60 TL olmus EA Play'de Online için alınır.

Yıllık EA Play Steam aldım BF1 falan var yine de güzel bir teklif

soranlar için beyler iadem gerçekleşti
iade.png

Nasıl konu açacağımı bilemedim o yüzden buraya yazıyorum. Ben 6-7 ay önce FIFA 21 hafta sonunda ücretsiz verildiğinde alıp oynamıştım sonra kilitlendi oyun zaten. Ama şimdi FIFA 21 alırsam FIFA 22-36 TL'ye düşüyor. FIFA 21'i iade etmeye çalışırsam 2 saatlik süre sınırına etkisi olur mu bu ücretsiz oynadığım zamanın.

Geri
Yukarı