EA Play üyelik almaya rağmen oyunlar oynanmıyor

chfumut

Hectopat
Daha fazla  
EA Play aldım Steam'den, herhangi bir hesap oluşturmadım EA Play için ama oyunlara girerken kendi kendine bir şeyler kuruyor. CD anahtarı istiyor, EA Play hesabı istiyor. Benim EA Play hesabı açmam gerek mi? Steam'den satın aldım. EA Play hesabım herhalde var giriş yaptım ama Crysis oynarken bana uyarı ve bir kod veriyor. O kodu hem EA Play'de hem de Originde okutmaya çalışıyorum ama hata veriyor oyuna giremiyorum

Son düzenleme:
Keşke aynı paraya GamePass Pc alsaydınız. Bunun dışında EA oyunlarını oynamak için bir EA hesabı kurmanız ve yüksek ihtimalle Origin indirmeniz gerek. Ubisoft oyunlarının Uplay'den açılmasıyla aynı mantık.

Bazı oyunlarda EA hesabı istiyor. CD anahtarı isteyen oyuna kütüphanede sağ tık yapıp CD anahtarını görüntüle gibi bir kısım olması gerekiyor.
Crysis için kopyalayıp hem originden hem de EA Playden aktif etmeye çalışıyorum hata veriyor
Keşke aynı paraya GamePass Pc alsaydınız. Bunun dışında EA oyunlarını oynamak için bir EA hesabı kurmanız ve yüksek ihtimalle Origin indirmeniz gerek. Ubisoft oyunlarının Uplay'den açılmasıyla aynı mantık.
origin ve eaplay var kodu aktif etmeye çalışıyorum olmuyor

Originden aktif etmeye çalışırken
''The product code you entered is not valid. Please re-enter the code.''
Ea Playden aktif etmeye çalışırken
''An error has occurred while trying to process your request. Please, try again later.'' hatası geliyor
Aynı CD anahtarı 2 yerden mi aktif etmeye çalışıyorsun anlamadım.
hem ea playde hem de originde aktif etme yeri var ikisinde de olmuyor
Aynı CD anahtarı 2 yerden mi aktif etmeye çalışıyorsun anlamadım.
oyuna girerken
Ekran görüntüsü 2021-04-13 164905.png

bu hatayı veriyor orada kod yazıyor. O kodu aktif etmeye çalışırken hata veriyor

Originden aktif etmeye çalışırken
''The product code you entered is not valid. Please re-enter the code.''
Ea Playden aktif etmeye çalışırken
''An error has occurred while trying to process your request. Please, try again later.'' hatası geliyor

hem ea playde hem de originde aktif etme yeri var ikisinde de olmuyor

oyuna girerkenEki Görüntüle 972547
bu hatayı veriyor orada kod yazıyor. O kodu aktif etmeye çalışırken hata veriyor
Aynı şeyi yaşıyorum çözebildiniz mi ? Battlefield 4 pre edition indirdim o oyunu hiç görmüyor yüklü bile değil diyor. Allahın cezası iğrenç uygulama.

Geri
Yukarı