EA Play'den FIFA 22 açılmıyor

nopoleon

Centipat
Daha fazla  
İyi akşamlar herkese, FIFA 22 oynamak için Steam'den EA Play aldım. Ancak ekte de görebileceğiniz üzere Launcher'da oynaya bastığımda böyle bir hata karşıma çıkıyor. Daha oyunu hiç oynamadım ve de hesabı kimse ile paylaşmadım yardımcı olabilirseniz minnettar olurum. Teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• fifa.png
    fifa.png
    3,2 KB · Görüntüleme: 133
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bazen bana da oyunu kısayolundan açarken buna benzer bir hata çıkıyordu oyunu EA launcherından açarken sorun olmuyordu. Denemediyseniz deneyin belki olur.

Hocam bazen bana da oyunu kısayolundan açarken buna benzer bir hata çıkıyordu oyunu EA launcherından açarken sorun olmuyordu. Denemediyseniz deneyin belki olur.

Denedim ancak yine açamıyorum. Sildim tekrar yükledim düzelmedi maalesef.

Sorunu çözdüm.
Nasıl yaptığıma gelirsek C diskinin içinden Program files'daki ve program datadan EA le alakalı dosyaları silin birkaç kez FIFA'yı çalıştırmayı deneyin error aldıktan sonra Google'dan EA sitesinden EA'yi indirin ve giriş yapın sorun çözümü bende böyle oldu yaşayanlara Allah kolaylık versin.

Denedim ancak yine açamıyorum. Sildim tekrar yükledim düzelmedi maalesef.

Sorunu çözdüm.
Nasıl yaptığıma gelirsek C diskinin içinden Program files'daki ve program datadan EA le alakalı dosyaları silin birkaç kez FIFA'yı çalıştırmayı deneyin error aldıktan sonra Google'dan EA sitesinden EA'yi indirin ve giriş yapın sorun çözümü bende böyle oldu yaşayanlara Allah kolaylık versin.

Allah razı olsun sabahtan beri uğraşıodum

Geri
Yukarı