Çözüldü EA Play'den oyun indirilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Steella

Kilopat
Daha fazla  
Discord Nitro sayesinde Game Pass Ultimate aldım ve etkinleştirdim. EA Play oyunlarını oynayabilmek için uygulamasını indirip girişte yaptım. Buraya kadar bir sıkıntı yok. Fakat oyunu indirmeye çalıştığımda benden oyunu almamı istiyor. Benim üyeliğimi EA Play görmüyor sanırım. Yardımcı olursanız sevinirim.

1635276173835.png

Dosya Ekleri

• 1635276165970.png
    1635276165970.png
    640,9 KB · Görüntüleme: 27
Çözüm
Game Pass hesabınızla EA Play hesabınızı bağlamanız gerekiyor. Xbox uygulaması üzerinden bu işlemi yapabilirsiniz. Tam olarak nasıl yapıldığını hatırlamadığım için şöyle anlatayım; Xbox uygulamasına girip EA Play oyununu Xbox üzerinden indirmeye çalışın zaten sizi EA Desktop programına atıp bağlantıyı yaptıracaktır.
Hesaplar bağlı. Türk usulü programı açtım kapattım düzeldi. :D
Game Pass hesabınızla EA Play hesabınızı bağlamanız gerekiyor. Xbox uygulaması üzerinden bu işlemi yapabilirsiniz. Tam olarak nasıl yapıldığını hatırlamadığım için şöyle anlatayım; Xbox uygulamasına girip EA Play oyununu Xbox üzerinden indirmeye çalışın zaten sizi EA Desktop programına atıp bağlantıyı yaptıracaktır.

Hesaplar bağlı. Türk usulü programı açtım kapattım düzeldi. :D

Çözüm

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı