EA Sports'un saçma fiyatlandırma politikası

Çağrı Altın

Hectopat
Arkadaşlar bunlar kadar paragöz bir firma görmedim Formula 1 2020 oyunu 100 TL bandında iken şirketi satın aldılar. 2021 oyunu 420 TL ve bir de bunlar yok Deluxe Edition, yok Gold Edition diye katlanarak eklenen fiyatlar var. Kısacası bu firmadan nefret ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Spor oyunları neredeyse tamamem tekelleşti diyebiliriz. Üzücü ama almamak/alamamaktan başka çare yok.

Gerçekten çok saçma. Türkiye pazarını sadece paraya dönüştürdü. Hayır F1 2021'de efsane bir oyun olacağını zannetmiyorum o paraya neler almazsın ki. İndirimde Cyberpunk 2077, RDR2 ve Witcher 3 GOTY mi yoksa F1 2021 mi?

Görüntüler oyuncular ve birkaç Formula dışında pek bir değişiklik olmaz. Hatta görüntüde de bir değişiklik olacağını sanmıyorum. Cidden çok saçma bir firma aç gözlülükte sınır yok.

Gerçekten çok saçma. Türkiye pazarını sadece paraya dönüştürdü. Hayır F1 2021'de efsane bir oyun olacağını zannetmiyorum o paraya neler almazsın ki. İndirimde Cyberpunk 2077, RDR2 ve Witcher 3 GOTY mi yoksa F1 2021 mi?

Cyberpunk 2077 250TL olması lazım, Witcher 3 de 350TL falan yani cidden çok saçma.

Alma oynama çok lazımdı senin paran adamlara kur diye bir gerçek var steam gibi 2-3 dolar üzerinden mi işlesin sen oynayabilesin diye?

Hayır bir de sürekli farklı firmaları alıp onları da hayvan gibi pahalı yapıyor.

EA Play'i bir de alıyorlar ya o saçma 100TL'lik oyunu atıyorum 4 kişi alıyorsa 400TL EA Play 450TL'ye satıp 1 kişi alsa kardalar. Yani dertleri oyuncu sayısı değil parada ve bu sayede hala ayaktalar keşke olmasa.

Yeni konular

Geri
Yukarı