EA üyeliği ile FIFA 22'de %10 indirim uygulanmıyor

Kenan.dınc

Hectopat
FIFA22 almak için EA üyeliği satın aldım fakat FIFA22'yi sepete ekleyince hala 96 TL gözüküyor. %10 indirim uygulanmıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Kandırılmışsınız öyle bir şey yok. EA Play üyeliği alınca FIFA 22'de fazladan indirim vermiyor. Fazladan indirim kazanmanız için FIFA 21'e sahip olmanız lazım. Kim bunu ortaya atmışsa bugün bu konudan 3. kere görüyorum. İyi trollemiş insanları farkında olarak ya da farkında olmadan.

EA yazısını aynen gönderiyorum.

Üye indirimimi neleri alırken kullanabilirim?
EA Play üyesi olarak, Steam'den gerçekleştirdiğiniz dijital EA satın alımlarında otomatik %10 indirim kazanırsınız. Buna yeni oyunlar ve ön siparişler de dahildir. Keza genişleme paketleri, oyun paketleri, puanlar da. Lütfen unutmayın: Her ne kadar EA Play farklı platformlarda mevcut olsa da indiriminiz yalnızca katıldığınız platform için geçerlidir. Örneğin Steam'den üye olduysanız, yalnızca Steam'den gerçekleştirdiğiniz dijital EA satın alımlarınız %10 indirimli olur. Xbox One'dan üye olduysanız, Xbox üzerinde gerçekleştirdiğiniz dijital EA satın alımları %10 indirimli olur.

EA Play üyesi olarak, Steam'den gerçekleştirdiğiniz dijital EA satın alımlarında otomatik %10 indirim kazanırsınız. Buna yeni oyunlar ve ön siparişler de dahildir. Keza genişleme paketleri, oyun paketleri, puanlar da. Lütfen unutmayın: Her ne kadar EA Play farklı platformlarda mevcut olsa da indiriminiz yalnızca katıldığınız platform için geçerlidir. Örneğin Steam'den üye olduysanız, yalnızca Steam'den gerçekleştirdiğiniz dijital EA satın alımlarınız %10 indirimli olur. Xbox One'dan üye olduysanız, Xbox üzerinde gerçekleştirdiğiniz dijital EA satın alımları %10 indirimli olur.
Hocam öyle yazıyor fakat maalesef olmuyor. Bu konu birkaç gündür forumda tartışılıyordu zaten.

FIFA 22'de işe yaramıyor bu. Birçok kişi bunun için EA Play almış ama indirim hiçbirinde olmamış. FIFA 21 olanlarda sadece indirim olmuş.

Arkadaşlar bu sorundan dolayı iade talebinde bulundum ve sonuç gelince sizlerle paylaşacağım.

Dosya Ekleri

• 1653499754791.png
    1653499754791.png
    117,9 KB · Görüntüleme: 49
Nasıl konu açacağımı bilemedim o yüzden buraya yazıyorum. Ben 6-7 ay önce FIFA 21 hafta sonunda ücretsiz verildiğinde alıp oynamıştım sonra kilitlendi oyun zaten. Ama şimdi FIFA 21 alırsam FIFA 22-36 TL'ye düşüyor. FIFA 21'i iade etmeye çalışırsam 2 saatlik süre sınırına etkisi olur mu bu ücretsiz oynadığım zamanın.

Nasıl konu açacağımı bilemedim o yüzden buraya yazıyorum. Ben 6-7 ay önce FIFA 21 hafta sonunda ücretsiz verildiğinde alıp oynamıştım sonra kilitlendi oyun zaten. Ama şimdi FIFA 21 alırsam FIFA 22-36 TL'ye düşüyor. FIFA 21'i iade etmeye çalışırsam 2 saatlik süre sınırına etkisi olur mu bu ücretsiz oynadığım zamanın.

Hocam aynı sorunu bende yaşadım Steam iade talebini reddetti desteğe yazınca iade ettiler ama ben yerinizde olsam yine de riske girmem yeni hesap açar alırım iade olmazsa falan 420 TL az para değil.

Geri
Yukarı