EA ve Rockstar oyunları için son şans olabilir

Makaleler
2
Yer
Ankara
EA ve Rockstar oyunlarının indirim akşam 9'da bitiyor ve gördüğümüz üzere indirimi biten zam yapıyor. Paradox, Xbox, Subnautica, indirimde olmasa da Hades zamlandı. Rockstar'ın son oyunu GTA Trilogy 1150TL fiyattan Steam'e girmişti. Diğer oyunları da o fiyatlara çıkabilir.

EA ve Rockstar oyunlarının indirim akşam 9'da bitiyor ve gördüğümüz üzere indirimi biten zam yapıyor. Paradox, Xbox, Subnautica, indirimde olmasa da Hades zamlandı. Rockstar'ın son oyunu GTA Trilogy 1150TL fiyattan Steam'e girmişti. Diğer oyunları da o fiyatlara çıkabilir.

Maalesef bende var yok toplamaya çalışıyorum bakalım bu saatten sonra Technopat'ta korsan yasal olur gibime geliyor :d

Bilgisayarım kaldırmıyor ama acaba alsam mı ya? Çok kararsız kaldım, para da harcamak istemiyorum.

Bence almalısın eğer ileride PC yenilemeyi düşünüyorsan. Çünkü çok uygun fiyatta. Rockstar zam yaparsa. Yine 500 TL'ye kadar yolu var.

Eğer yakında (Önümüzdeki üç yıl içinde) bilgisayar almayı veya bilgisayarınızı güçlendirmeyi planlıyorsanız almanızı tavsiye ederim.
Bence almalısın eğer ileride PC yenilemeyi düşünüyorsan. Çünkü çok uygun fiyatta. Rockstar zam yaparsa. Yine 500 TL'ye kadar yolu var.
Geçen yine bilgisayarı kaldırmadığı için Witcher 3'ü 15TL'ye almayan bir arkadaş vardı. Üzülmüştü diye hatırlıyorum.
Öneri için teşekkürler. Ama vazgeçtim. Ben iyi PC alana kadar RDR 2 atari oyunu gibi olur büyük ihtimalle.

Öneri için teşekkürler. Ama vazgeçtim. Ben iyi PC alana kadar RDR 2 atari oyunu gibi olur büyük ihtimalle.
Aslında Nays olsa 75 TL' ye falan düşer. Ama cidden para harcamak istemiyorum :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı