EA vs Ubisoft

Hangisi daha kötü?

• EA

Oy: 14 63,6%
  • Ubisoft

Oy: 8 36,4%

• Toplama oylamalar
    22

Ahmet Faruk312

Picopat
Makaleler
2
Yer
Türkiye, Kocaeli
Bu konuda gördüğüm mesajlardan sonra bu karşılaştırmayı yapmak istedim.

Evet arkadaşlar, hangisi daha kötü?

Kaptan Prayss

Picopat
İ ey geyms(çelınç evriting).

Rakas IV

Decipat
Yer
Finlandiya/Helsinki
Al birini vur ötekine. Ama BF gibi bir seriyi barındırdığı için EA bir tık daha iyi benim gözümde.

Yer
Paten Sürüyor :D
Hangisi daha kötü sorusunun cevabı benim için EA Games. Güzelim firmaların oyunlarını sırf daha fazla kazanmak amacı ile çöp etti...

Aenzzy

Picopat
Yer
AMD Radeon Üretim Şirketi
Ubisoft iyi bir şirket ama "growtopıa" adlı oyunu 2D olmasına rağmen kos koca şirkette 10 kişi yönetiyor ve beceremiyorlar. Eşya çoğalttılar geriye alındı yine çoğalttılar bu sefer çoğaltılan eşyalar kullanılmamaya başladı.

Saboteur

Kilopat
Makaleler
10
Yer
Enemy Town Center
Daha kötü yarışmasında EA varsa diğer firmaların lafı bile geçmez. Çıkaracağı türdeki oyunlara rakip olabilecek oyun stüdyolarını alıp 2-3 oyun sonra kapatan ve ekiplerini dağıtan, oyun içi satın alımlarla oyun fiyatının onlarca kat fazlasını harcatan, daha çok para kazanma hırsıyla oyuncuların taleplerini reddedip satışlarda tokatlanınca sonraki yıl hemen dönen bir şirket. Ubisoft, Activision gibileri de aklanacak firmalar değiller ama EA varken diğer tüm firmalar ancak yancılık yaparlar bu konuda. :D

Ubisoft en azından bir şeyin suyunu çıkardıktan sonra değişikliğe gidiyor ya da yeni markalarla denemeler yapabiliyor. Hiç değilse arada bir sürpriz yaparak mutlu eden bazı makul tarafları var, oyunları da fabrikasyon bile olsa geniş çaplı hikayeler ve iyi dünya tasarımlarına sahip genellikle iyi oyunlar oluyor.

Fatih A

Picopat
Aynı bir şeyin Kahverengisi vs Laciverti gibi bir durum.

Yukarı