EAH5770 Sizce ne kadar eder ?

zevheri

Kilopat
Makaleler
6
Merhaba arkadaşlar. EAH5770 ekran kartımı yükseltme yapmak için satmayı planlıyorum. Fiyat için sizinde görüşlerinizi almak istedim.

Buyurun bu da specifications screenshot:

Adsız.png

Son düzenleme:
Aynen 250 olmaz ama 100 den aşşağıda olacağını sanmam. DDR3 kartlar bile 120 tl ki bu onları hayli rahat geçiyor.
DDR değerine göre karşılaştırma yapacaksanız o zaman yandınız siz hocam. Elinizdeki kartın soldan ikinci rakamı 7 ama çok eski bir kart 100 alırsanız sevinin.

Benim asıl söylemek istediğim gpu hızı ve clock değeriydi. 100 MHz clock yapılabilen bir kart. Ve ddr değerine göre karşılaştırmamda ne gibi bir sıkıntı var biraz açarmısınız ?

Ne 250 si hocam naptın. 100 liraya satarsan sevin.
DDR değerine göre karşılaştırma yapacaksanız o zaman yandınız siz hocam. Elinizdeki kartın soldan ikinci rakamı 7 ama çok eski bir kart 100 alırsanız sevinin.
Kardeşim o kadar ezmeyin kartı en azından 150 TL edeceğini düşünüyorum. Geforce 210 veya HD 5450 100-110tl satılıyorsa bu kartın hak ettiği değer daha fazla olmalı. Ayrıca performans olarak da 720P de günümüz oyunlarını akıcı oynatabilecek düzeyde bir kart. En azından bir süreliğine kadar daha idare edecektir.

Son düzenleme:
Kardeşim o kadar ezmeyin kartı en azından 150 TL edeceğini düşünüyorum. Geforce 210 veya HD 5450 100-110tl satılıyorsa bu kartın hak ettiği değer daha fazla olmalı. Ayrıca performans olarak da 720P de günümüz oyunlarını akıcı oynatabilecek düzeyde bir kart. En azından bir süreliğine kadar daha idare edecektir.
Aynı fikirdeyim. Beni idare edememesinin sebebi 80 liraya ucuz bi x4 aldım 3.2 overclockladım çoğu oyunu canavar gibi açıyor pc. Ama ekran kartı yetmez oldu bu seferde. Yoksa gayet yeterli bi ekran kartı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı