EA'in attığı saçma tweet

FIFA 22 yerine PES 21 oynayın hocam inanın çok daha zevkli. Faul olsa da frikik vursam diyorsunuz.

Pes'de oynadım hocam, bir ara shorts atıyordum. Dediğinizede sonuna kadar katılıyorum, frikik olayı çok zevk veriyor.

Ama FIFA tarafının en sevdiğim yanı kariyer işini çok güzel yapıyorlar, pes oynarken kariyer hiç sarmıyor. 😀

Visceral'ı sırf single yaptıkları için kapatıp sonra Dead Space Remake çıkartmaya çalışan firmadan bu beklenir. Madem o kadar arkasındasın tweetinin, kapat Star Wars oyunlarını yapan stüdyonu da görelim çapın neymiş.

MP oyun çıkarıyorlar da BF2042'den öteye gidebiliyorlar sanki. Bioware'i bitirdiler, Visceral'ı bitirdiler, nereye ellerini atsalar bitiriyorlar. Microsoft şunları satın alıp yönetim kadrosunu komple değiştirse o kadar sevinirim ki.

Microsoft şunları satın alıp yönetim kadrosunu komple değiştirse o kadar sevinirim ki.
Satın alırsa yönetim kadrosunun cebine milyarlar girecek, yine kazançlı çıkacaklar. Normalde 5 kuruşu bile hak etmiyorlar fakat ne yazık ki yetkisi olanın bilgisi yok, bilgisi olanın yetkisi yok durumu burada da geçerli.

Satın alırsa yönetim kadrosunun cebine milyarlar girecek, yine kazançlı çıkacaklar. Normalde 5 kuruşu bile hak etmiyorlar fakat ne yazık ki yetkisi olanın bilgisi yok, bilgisi olanın yetkisi yok durumu burada da geçerli.
En azından ortada olmayacaklar hocam, bu olumlu benim açımdan. Böyle olunca hem para yığınağı yapıp hem de ellerindeki stüdyoları öldürüyorlar. Bioware'i bir salsalar bundan 10 sene sonra bile konuşulacak RPG'ler göreceğimizden eminim ama şirket çok zorluyor insanları.

Anlamayanlar için açıklama:

Son zamanlarda yeni bı akım çıktı, soru soruyorlar su şekilde

10 üzerinden 10luk kız ama çok kıskanç
10 üzerinden 5'lik erkek ama cok Zengin
Işte bı iyi bı kötü yön gösterip sever misin sevmez misin diye yorum yapılıyor.

Ea da o akıma istinaden 10 luk biri ama sadece single player oyun oynuyor demiş.

EA boş yapma, F1 2022 indirimi yap.
1656774659134.png

Biraz zor :D

Yeni konular

Geri
Yukarı