Eastergamers TV-E8 sistem nasıl?

Begstone

Decapat
Daha fazla  
Eastergamers TV-E8 / Intel i3-12100F / ASUS GeForce Dual RTX 3060 V2 OC 12 GB / 16 GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming bilgisayar. Arkadaşlar sistem bu, arkadaşım bu sistemi satın alacak. İşlemciyi Ryzen 5 5600X ile değiştirecek. Bu sistemin 5 5600X'li hali nasıl olur? Sistemin genel bütünlüğü ve güç kaynağı vs. söylerseniz sevinirim ve her zaman olduğu gibi daha iyi öneriniz varsa açığız.

Bildiğim kadarıyla işlemciyi sadece Intel tarafında yükseltebilrisniz sistemi Intel olarak dizmişler. Genel olarak güzel sistem i5-12400F olursa daha da güzel olur.

Bu adam en son kara para aklamada 5000 doları fark etmemişim. Ben zaten banka hesaplarıma hiç bakmam dememiş miydi :D Elraenn-gg stok kalmadı. O bütçe ile çok daha güzel sistemler toplanır.

Tekrar özür diliyorum bütçeye uygun sistem kurabilir misiniz lütfen?
Özür dilemelik hiç bir durum yok selamlar , Bana sorarsan Black Friday 11 gün sonra. Bence 11 gün bekleyip Black Friday kampanyasında almanız.

Arkadaşlar son kez ekleme yapıyorum ve özür diliyorum arkadaşım eksik bilgi veriyor monitör klayve ekipman vs. -6 bin Türk lirası eksik olacak sistemden 17.000'e denk geliyor sanırsam tekrar özür diliyorum.

Geri
Yukarı